موج
کدخبر : ۲۶۴۲۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264228

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان از اعلام زمان و مکان راهپیمایی۲۲ بهمن در بندرعباس و شهرستان‌های استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام ارجمند در این خصوص گفت: مسیر راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۲ بهمن از بلوار ساحلی از مسجد علی ابن ابیطالب (ع) تا پشت استانداری قدیم، سخنران این مراسم امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری است.

وی افزود: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در میناب از چهار راه بسیج میدان ولایت تا بلوار ساحلی، در رودان از میدان جمهوری تا مسجد جامع و در سیریک از میدان ناخدا تا مسجد جامع صاحب الزمان ازساعت ۹ صبح است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان اظهار کرد: در جاسک راهپیمایان از میدان امام خمینی به سمت میدان شهدا راهپیمایی می‌کنند. مسیر راهپیمایی در بشاگرد نیز از میدان شهدا تا میدان ولایت ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

ارجمند بیان کرد: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرستان‌ حاجی آباد ساعت ۹ صبح از چهار راه کمیته امداد تا بوستان دولت، در شهرستان بستک ساعت ۸ صبح از میدان دفاع مقدس تا فرمانداری و بندرلنگه هم ساعت ۹ صبح از میدان آموزش و پرورش تا پارک کوثر است.

وی ادامه داد: راهپیمایی در جزیره قشم ساعت ۹ صبح از مقابل ناحیه مقاومت بسیج تا اسکله شهید ذاکری، بندر خمیر ساعت ۹ صبح از کلانتری تا مسجد علی ابن ابی طالب، پارسیان ساعت ۹ صبح از بخشداری مرکزی تا ورزشگاه تختی و ابوموسی ساعت ۱۰ صبح از حسینیه ولایت تا مسجد جامع امام حسن مجتبی (ع) برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان خاطرنشان کرد: زمان و مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر چارک ساعت ۹ صبح از گلزار شهدای گمنام به سمت مجتمع فرهنگی حضرت، ولی عصر، رودخانه ساعت ۸:۳۰ از آموزش و پرورش تا میدان شهدای گمنام، و در توکهور و هشتبندی ساعت ۹ صبح از بخشداری تا مسجد جامع هشتبندی است.

ارجمند بیان کرد: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در جزیره هرمز از ساعت ۹ صبح از میدان شهدا تا مسجد جامع اعلام شده است.

وی با بیان اینکه مردم رویدر از مدرسه زینبیه تا سه راه درمانگاه ساعت ۹ صبح و مردم شهر فین هم از میدان معلم تا ورزشگاه از ساعت ۹ راهپیمایی می‌کنند، عنوان کرد: مسیر راهپیمایی در بخش فارغان ساعت 9 صبح از بانک کشاورزی تا امام زاده رکن الدین، سندرک ساعت ۹ صبح از فرهنگسرای امام علی(ع) به سمت مسجد جامع و در تازیان بالا ساعت 9 صبح از دو راهی کوه گنو تا گلزار شهدای تازیان بالا برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان افزود: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در جناح ساعت 9 صبح از سه راه مسجد جامع تا دبستان توحید، تخت از ابتدای بلوار اصلی تخت تا مسجد فاطمیه تخت ساعت ۹ صبح و در احمدی هم از یادمان شهدا تا دبیرستان عفاف از ساعت 9 اعلام شده است.

ارجمند بیان کرد: زمان و مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیکاه ساعت ۹ صبح از بخشداری تا حسینیه پاکوه، بلبل آباد بشاگرد ساعت 9 صبح از بوستان غدیر تا حسینیه آزادی، و در گوهران ساعت ۹ صبح از روبروی مجتمع بهزیستی تا مسجد امام خمینی است.

وی ادامه داد: راهپیمایی22بهمن در گافروپاراموند ساعت ۹ صبح از بخشداری تا مجتمع رضوی، بخش بمانی ساعت 9 صبح از بانک ملی تا اسکله صیادی، شمیل بالا ساعت ۹ صبح از روبروی مدرسه شهید چمران تا مسجد ابالفضل و بندزرک ساعت 9 صبح از میدان امام حسین (ع) تا گلزار شهدای گمنام برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان اضافه کرد: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در دهنهو ساعت 8:30 صبح از مسجد صاحب الزمان تا امامزاده سید حاضر، سرخون از گلزار شهدای گمنام تا میعادگاه معلم شهید علی عبدی زاده ساعت ۹ صبح و در شمیل از مسجد انصار تا گلزار شهدا ساعت 8 صبح است.

ارجمند در پایان گفت: زمان و مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در جغین ساعت ۹ صبح از حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) تا مسجد بعثت سرخدان، حسن لنگی ساعت 8:30 صبح از مسجد امام علی(ع) تا مسجد صاحب الزمان، در سیرمند ساعت ۹ صبح از جنب درمانگاه تا ورودی محله شهرک روحانی و در چاخرک ساعت 9 صبح از مدرسه علامه امینی تا امام زاده شاه معزالدین است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها