موج
کدخبر : ۲۵۸۶۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-258657

معاون شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اعلام کرد؛

معاون شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از بهره‌برداری باند دوم کنارگذر لنگرود تا پایان سالجاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمدرضا کدخدازاده معاون شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور افزود:‌ در حال حاضر باند اول این کنارگذر زیر عبور ترافیک قرار دارد و باند دوم آن نیز به طول 9 کیلومتر با هدف حذف گلوگاه ترافیکی منطقه تکمیل و تا پیش از آغاز سفرهای نوروزی به بهره‌برداری خواهد رسید.

کدخدازاده بهره‌برداری از این کنارگذر را موجب حذف ترافیک داخل شهر لنگرود دانست و عنوان کرد: با احداث این کنارگذر گلوگاه ترافیکی در این نقطه رفع می‌شود و تردد مسافران و ترانزیت کالا در محور بزرگراهی ساحلی شمال تسهیل خواهد شد.

پیشرفت فیزیکی 22 درصدی محور فومن- صومعه‌سرا- پونل

وی در این بازدید همچنین از محور فومن- صومعه‌سرا- پونل بازدید کرد و در این خصوص گفت:‌ این محور به طول 24 کیلومتر نقش مهمی در سهولت تردد در محور سراوان- آستارا دارد و هم اکنون با پیشرفت فیزیکی 22 درصد در دست اقدام است.

معاون شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور 2

این مسئول ادامه داد: تکمیل شدن این محور به دلیل واقع شدن آن در مسیر ترانزیت کالا و مسافر از آستارا به مرکز کشور از اهمیت بالایی برخوردار است که هم اکنون 9 کیلومتر آن زیر عبور ترافیک و 16 کیلومتر در دست اجرا قرار دارد.

اتمام عملیات اجرایی کنارگذر پره‌سر

کدخدازاده همچنین از اتمام عملیات اجرایی کنارگذر پره‌سر خبر داد و افزود: شهر پره‌سر  به‌علت قرار گرفتن در مسیر عبور استان‌های شمال‌غربی کشور با مرکز همواره شاهد ترافیک بالایی است که این کنارگذر در دهه مبارک فجر با هدف کاهش ترافیک شهر پره‌سر به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در خاتمه اظهار داشت: محور کلید‌بر به ماسال نیز از دیگر پروژه‌های اجرایی در استان گیلان است که 3 کیلومتر آن زیر عبور ترافیک است و به زودی مناقصه احداث 3 کیلومتر دیگر آن برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها