موج

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان از توزیع شش هزار و 171 حلقه لاستیک در راستای طرح تنظیم بازار در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اسدا...احمدی با اعلام این خبر گفت: در جهت حمایت از ناوگان حمل و نقل و در راستای اهداف و مصوبات تنظیم بازار، تعداد شش هزار و 171حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین با نرخ مصوب بین رانندگان درون و برون شهری استان توزیع شده است.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت تامین و توزیع برخی کالاهای اساسی در راستای تنظیم بازار و نوسانات موجود در بازار مصرف، افزود: تاکنون افزون بر92 تن گوشت گرم وارداتی ،600 تن گوشت منجمد گوساله و حدود سه هزار و 600تن مرغ منجمد در سطح واحدهای صنفی و فروشگاهی توزیع شده است.

در این راستا معاونت نظارت، بازرسی و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان خاطرنشان کرد: بمنظور نظارت هرچه بیشتر بر واحدهای عرضه کننده محصولات تنظیم بازاری، واحد بازرسی اتاق اصناف و واحد بازرسی سازمان در کلیه شهرستانها بازرسی و نظارت مستمر از واحدهای صنفی را بعمل می آورند و هم استانی ها می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را با شماره 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام نمایند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها