با توجه به استمرار شرایط پایداری هوا امروز کلیه مهدهای کودک و پیش دبستانی در نواحی 6 گانه شهر اصفهان و مناطق آموزش و پرورش 11 شهرستان تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، دیروز جلسه کارگروه هماهنگی شرایط اضطراری آلودگی هوای کلانشهر اصفهان در استانداری اصفهان با حضور کلیه اعضا تشکیل شد و با توجه به اعلام پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مبنی بر استمرار شرایط پایداری هوا این جلسه مصوباتی داشت.

تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی خودرو و اطلاع‌رسانی پلیس راهور در خصوص عدم تردد خودروهای تک سرنشین و استفاده از خودروهای حمل و نقل عمومی، جلوگیری از فعالیت توأم با آلودگی واحدهای صنعتی آلاینده محیط زیست، عدم انجام هرگونه فعالیت‌های ورزشی و بدنی در فضاهای باز و عدم خروج بیماران قلبی و عروقی و تنفسی از منزل حتی‌المقدور از مصوبان این جلسه بود.

همچنین در این جلسه مصوب شد که امروز دهم آذر ماه 1397 کلیه مهدهای کودک و پیش دبستانی در نواحی 6 گانه شهر اصفهان و مناطق آموزش و پرورش شاهین‌شهر، فلاورجان، پیربکران، نجف‌آباد، مبارکه، فولادشهر، باغ بهادران، زرین‌شهر، خمینی‌شهر، برخوار و شهر سجزی تعطیل اعلام شد.