موج
کدخبر : ۲۵۰۹۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-250944

در بازدید دادستان عمومی و انقلاب و معاونین دادسرای شیراز از زندان مرکزی انجام شد؛

دادستان عمومی و انقلاب و معاونین دادسرای شیراز از زندان مرکزی بازدید کرد و به بررسی مشکلات زندانیان به صورت چهره به چهره پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب  شیراز با حضور معاونین دادسرای عمومی و انقلاب شیراز، سیدحشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های فارس و حمید محمدی مدیر زندان مرکزی شیراز از زندان مرکزی بازدید و چهره به چهره مشکلات ۲۴۴۰نفر از زندانیان را بررسی کردند.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز پس از بازدید از زندان مرکزی شیراز گفت: با توجه به رویکرد کلان دستگاه قضایی و سیاست های ابلاغی از سوی رئیس قوه قضائیه، رسیدگی به وضعیت زندانیان به صورت ویژه در دستور کار مسؤولین قضایی استان قرار دارد.

صالحی افزود: در ملاقات چهره به چهره با زندانیان و بررسی پرونده قضایی ۲۴۴۰ نفر از زندانیان، در شورای طبقه بندی با اعطای تسهیلات قضایی به زندانیان واجد شرایط موافقت گردید.

وی تصریح کرد: در این شورا با پایان حبس ۶۷ نفر، مرخصی ۸ نفر و اشتغال به کار ۱۱ نفر موافقت گردید و تقاضای آزادی مشروط ۱۰۲ نفر اخذ و جهت بررسی پرونده آنان به اجرای احکام کیفری شیراز و معاون دادستان و سرپرست اجرای احکام کیفری شیراز ارسال شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز در ادامه اظهار داشت: به خاطر ایجاد فضای مناسب و پر نشاط و توجه به مسائل آموزشی، فرهنگی، قرآنی و امور رفاهی زندانیان و بهداشت محیط از مدیرکل زندان ها و مسؤولین زندان مرکزی شیراز قدردانی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها