سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب با بیان این مطلب که از سرمایه گذاران باید حمایت شود، گفت: از ظرفیت های قانونی برای جذب و رشد سرمایه گذاری در شهرستان میناب استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «محمد احمدی» در شورای اشتغال شهرستان میناب اظهار کرد: شورای اشتغال رشد قابل توجهی در شهرستان میناب داشته است که این تلاش ماحصل پیگیری های اعضا و بانک های این شهرستان است.

وی افزود: شهرستان میناب از ظرفیت های قابل توجهی در بخش کشاورزی، شیلات، معدن و تجارت برای ایجاد اشتغال برخوردار است که دستگاههای اجرایی شهرستان میناب ضمن برنامه‌ریزی مدون در این خصوص، به صورت هفتگی گزارش عملکرد خود را اعلام کنند.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب گفت: عملکرد دستگاههای اداری شهرستان میناب در زمینه اشتغال مستمر رصد می شود و راستی آزمایی های لازم نیز صورت می گیرد.

وی با بیان این مطلب که از سرمایه گذاران باید حمایت شود، تصریح کرد: از ظرفیت های قانونی برای جذب و رشد سرمایه گذاری در شهرستان میناب استفاده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب تاکید کرد: بانک های شهرستان میناب نهایت همکاری با سرمایه گذاران و کارآفریان در جهت افزایش اشتغال در این شهرستان را داشته باشند.

وی با اشاره به نقش مشاوره در جذب و راهنمایی سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان میناب، گفت: دستگاه های اداری ضمن همکاری و تسریع در امر صدور مجوزات،مشاوره های لازم نیز به سرمایه گذاران داده شود.

احمدی در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: دستگاههای متولی پیگیری های لازم در جهت پرداخت تسهیلات به سرمایه گذاران و کارآفرینان را انجام دهند.