رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: سایه ی فشار و تهدید بر صندلی شورا سنگینی می کند، این صندلی بسیار متزلزل است و همه می خواهد به آن حمله کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «فیصل دانش» در شصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه خدا را شاکرم که نهاد شورا را در حالتی می‌بینم که اگر تنشی در خود دارد به مردم انتقال نمی‌دهد، اظهار داشت: اتفاق امروز نشان داد که اعضا مشکلات پیش از جلسه را به جان خریده و بی هیچگونه تنشی با یک نظر عمومی به نتیجه‌ ای مشترک رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: این کرسی‌ها برای کسی ماندگار نیست، ارزش ما نباید به صندلی‌ها باشد؛ رفتارهای ما نشان می دهد که در چه جایگاهی هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ضمن قدردانی از «اسلام باوقار» که در یک سال گذشته ریاست شورا را بر عده داشت گفت: سایه ی فشار و تهدید بر صندلی شورا سنگینی می کند، این صندلی بسیار متزلزل است و همه می خواهد به آن حمله کنند.

دانش با اشاره به اینکه در شورا تمرین دموکراسی می‌کنیم و این کار توسط فرزند 18 ساله‌ای به نام شورا انجام می‌شود، اظهار کرد: در گذشته اتفاقاتی در شورا می‌افتاد که در شان شورا نبود اما امروز نمایندگان مردم شان شورا را حفظ می‌کنند و همه در نظر دارند که کارهای بیشتری صورت بگیرد.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر بندرعباس با تأکید بر اینکه اگر احساس کردید مسیری را خطا می‌روم به من بگویید تا مسیرم را اصلاح کنم، تصریح کرد: باید قبول کنیم مردم‌ نهاد شورا را قبول ندارند ما باید بیشتر و دلسوزانه کار کنیم ؛ کدورت‌هایمان را در شورا دور بریزیم، چرا که این‌ها برای شورا آفت است.