مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: نرخ کرایه تاکسی با میانگین حدود 13 درصد افزایش نسبت به سال قبل، به تصویب شورای اسلامی شهر و تأیید فرمانداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی با اشاره به اینکه لایحه پیشنهادی افزایش نرخ کرایه تاکسی چندی پیش در صحن علنی شورای شهر تصویب و به فرمانداری ارسال شد، اظهار کرد: با تأیید این مصوبه توسط فرمانداری، ارقام جدید نرخ‌ کرایه تاکسی در سال 97 از امروز سه‌شنبه، 22 خرداد اجرا خواهد شد.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه اظهار کرد: نرخ کرایه تاکسی را هرساله مطابق با تورم و رعایت سایر جوانب افزایش می‌دهیم، چراکه تاکسیرانان نیز مشکلات بسیاری دارند و باید امرارمعاش داشته باشند.

سلیمانی بابیان اینکه حدود 10 هزار برچسب نرخ کرایه 97 تاکسی‌ها در آینده نزدیک چاپ و توزیع می‌شود، گفت: این برچسب‌های روی شیشه جلوی تاکسی‌ها نصب خواهد شد، مبنای جدید پرداخت کرایه‌ها در سال جاری است.

وی تصریح کرد: شهروندان برای اطلاع از نرخ‌های سال 97 علاوه بر برچسب‌های کرایه در تاکسی‌ها، تابلوهای خطوط، نشریات و صداوسیما می‌توانند به سایت سازمان تاکسیرانی به آدرس kermanshahtaxi.ir نیز مراجعه کنند.

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه واحد شکایات و بازرسی سازمان با شماره تلفن‌های 38246565-38211948 آماده رسیدگی به هرگونه مشکل شهروندان در خصوص اجرای جدید نرخ کرایه‌ تاکسی جدید خواهد بود.