موج
کدخبر : ۲۲۴۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-224430

سخنگوی شورای شهر کوت عبدالله:

سخنگوی شورای شهر کوت عبدالله گفت: اداره آبفای اهواز با کندن خیابان های اصلی و قطع انشعاب اصلی آب و رها کردن آن صدای مردم را در آورده است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، حمید باوی بحره، نایب رئیس شورای شهر کوت عبدالله در نشست  خبری که در شهرداری این شهر برگزار شد، با انتقاد از وضعیت فاضلاب شهر کوت عبدالله گفت: اداره آبفای اهواز با کندن خیابان های اصلی و قطع انشعاب اصلی آب و رها کردن آن صدای مردم را در آورده و این کار موجب شده تا شهروندان اعتراض خود نسبت به عملکرد این سازمات را به شهرداری و شورای شهر اعلام کنند.

باوی بحره با بیان اینکه چندین بار از مدیران آبفای اهواز جهت رفع این معضلات و پیگیری علت پایین بودن کیفیت آب شرب شهرستان سوال کردیم اما آنها همیشه فرسوده بودن شبکه آب و فاضلاب و بالا بودن شبکه آب از فاضلاب می دانند که همین قضیه موجب شده فاضلاب به شبکه آب آشامیدنی منتقل شود که با این اوصاف دچار بحران بهداشتی در حوزه سلامت شهروندان خواهیم بود که اتفاقا اداره بهداشت شهرستان همیشه شهرداری را تحت فشار قرار می دهد .

استاندار خوزستان جهت تعیین محدوده شهرستان کارون ورود کند

سخنگوی شورای شهر کوت عبدالله در ادامه با تاکید بر اینکه محدوده شهرستان کارون برای تمامی اعضا خط قرمز بحساب می آید، گفت: شهر کوت عبدالله با سابقه بیش از100 سال اما حقوق آن همیشه نادیده گرفته شده است.

باوی بحره گفت:متاسفانه محدوده شهرستان کارون بدون در نظر گرفتن زیر ساخت های شهرستان تعیین شد که مداخلات ت سیاسی در آن تاثیر داشت.

وی در ادامه گفت:در دوره اول شورای شهر و زمان استانداری جعفر حجازی محدوده شهرستان کارون از مهدیس مشخص شده بود اما بعد از آن از پل فولاد تعیین شد که با اعتراض مردم و نخبگان شهرستان مواجه شد که با اصلاحیه ای که استانداری صورت داد مجددا به وزارت کشور جهت بازگرداندن به محدوده ای که از مهدیس شروع می شود ارسال شد که تاکنون به نتیجه نرسیده و عملی نشده است.  

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها