موج
کدخبر : ۲۲۴۳۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-224321

رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد:

رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ازصدور بیش از 82 هزار گواهینامه الکترونیک در سال 96 در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مسعود دانشمند با اشاره به صدور بیش از 82 هزار گواهینامه الکترونیک در اصفهان گفت: در سال گذشته تجهیز و راه اندازی 17 مرکز سنجش الکترونیک از جمله شهرهای نائین ، خور ، فریدونشهر ، داران ، زرین شهر، فلاورجان، گلپایگان ، سمیرم ، نطنز انجام شده است.

 وی افزود: برای اولین بار در کشور در 15 کارگاه مراکز دهاقان، شهرضا، نائین و مبارکه، بهبود و بروزرسانی بانکهای اطلاعاتی شامل: سامانه آمار و اطلاعات آزمونگران استان، سامانه ثبت برنامه آزمونهای عملی، سامانه صدور و رصد گواهینامه صورت گرفته است.

رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان اظهار داشت: در سال گذشته آزمون الکترونیک به تعداد  81 هزار و 405، آزمون هماهنگ به تعداد 16 هزار و 661 ، آزمون صنایع دستی به تعداد 11هزار و 329، آزمون صنایع ساختمان 6 هزار 527 و با توجه به ماده 13 قانون نظام صنفی و تفاهم نامه های منعقد شده با اتحادیه های مختلف در 191حرفه به تعداد 2 هزار و 357  صلاحیت حرفه ای صادر گردیده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها