موج
کدخبر : ۱۷۹۱۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-179112

با افتتاح طرح گازرسانی به سه روستا، کوهستانی از توابع شهر اطاقور شهرستان لنگرود درصد بهره مندی خانوارهای روستایی لنگرود به بالای۹۳ درصد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج از لنگرود، جمشید ظهیری مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: با افتتاح این روستاها درصد بهره مندی خانوارهای روستایی شهرستان لنگرود به ۹۳.۲ درصد رسید و با اتمام  پروژه های در حال اجرا برای گازرسانی به ۲۰ روستا در قالب دو خوشه بلوردکان و خرما درصد بهره مندی روستائیان شهرستان لنگرود به ۹۸ درصد می رسد.

مدیرعامل شرکت گاز استان ادامه داد: برای گازرسانی به این3 روستا بالغ بر ۸ کیلومتر شبکه گزاری انجام شده و اعتباری معادل ۵۰۰ میلیون تومان صرف شده است.

وی این کار را با توجه به موقعیت کوهستانی روستاها بسیار سخت توصیف کرد و گفت: انجام چنین کار دشواری در سایه همدلی و همکاری همه مسوولین بویژه نماینده محترم مردم و فرماندار میسر شده است.

ظهیری در پایان رسیدن گاز به این روستاها را به اهالی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همه با رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه، شکرگزار این نعمت الهی باشیم.

در ادامه این مراسم مهندس لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: دولت تدبیر و امید در ۴سال گذشته به بیش از  9 هزار روستا گازرسانی نموده که کار بسیار بزرگی بوده است.

وی از عملکرد شرکت گاز استان گیلان و مهندس ظهیری به جهت توسعه گازرسانی در استان بویژه شهرستان لنگرود تشکر و قدردانی کرد.

 در این مراسم  جوادپور فرماندار لنگرود از زحمات مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان گیلان تقدیرنمود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها