موج
کدخبر : ۳۸۰۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380227

معاون شهرداری قم از اجرای پروژه ادامه پیاده‌راه خیابان ارم تا چهارراه شهدا خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس حلوایی‌زاده ، با اشاره به اجرای پروژه‌های متعدد اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) اظهار داشت: با تلاش مجموعه مدیریت شهری و علیرغم مشکلات، اقدامات مناسبی در پیرامون حرم مطهر در سال‌های گذشته انجام‌شده که در کنار ایجاد فضای آرامش‌بخش، سبب رضایتمندی شهروندان، زائران و اصناف شده است.

وی با بیان احداث پیاده راه‌های ارم و انقلاب در سال‌های گذشته تصریح کرد: یکی از کارهای مهم عمرانی شهر که در سال۱۴۰۰ در دستور کار قرار دارد، احداث پیاده راه ادامه خیابان ارم تا چهارراه شهداء است که عملیات اجرایی آن خردادماه آغاز می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم ادامه داد: هدف از اجرای این پروژه این بوده که بتوانیم پیاده‌روسازی را عملیاتی و محیطی امن برای شهروندان، زائران و مسافرین فراهم کنیم و از خودروهای برقی نیز برای سالمندان استفاده کنیم.

وی با تأکید بر اینکه دراین‌باره مکاتبات لازم با شرکت‌ها خدمات رسان انجام‌شده است، یادآور شد: بالغ‌بر ۱۴ میلیارد تومان هزینه اولیه اجرای این پیاده‌راه است که امیدواریم در مدت ۸ ماه بتوانیم پروژه را به سرانجام برسانیم؛ هرچند اجرای پروژه با دشواری‌هایی همراه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها