موج
کدخبر : ۳۷۹۲۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379270

معاون خدمات شهری شهرداری قم از تاثیر گذاری روابط عمومی در تمام بخش‌های شهرداری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید امیر سامع در گردهمایی روسا، مسئولان و فعالان ارتباطات و روابط عمومی شهرداری قم ، با تبریک روز و هفته ارتباطات و روابط عمومی ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در روابط عمومی شهرداری قم، اظهار داشت: یکی از ابزار مشارکت مردم تبیین است و روابط عمومی شهرداری نیز خوشبختانه این مهم را به‌خوبی انجام داده است.

وی بابیان اینکه برقراری ارتباط نزدیک با مردم یکی از وظایف روابط عمومی‌ها است، گفت: اگر چنین نقشی به‌خوبی انجام و این ارتباط و هماهنگی در تمام ابعاد صورت گیرد شهرداری می‌تواند موفق باشد.

معاون خدمات شهری شهرداری قم تصریح کرد: مهم‌ترین نیاز امروز برای شهرداری مشارکت مردمی است و این مهم نیز با تلاش و فعالیت روابط عمومی محقق می‌شود.

سامع به فعالیت‌های صورت گرفته در اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امروز شاهد فعالیت‌های خوب و پیگیرانه در این اداره کل هستیم و امور نیز با یک تلاش جمعی در حال دنبال شدن است.

وی بابیان اینکه فضای همدلانه مناسبی در روابط عمومی شهرداری قم اتفاق افتاده است، خاطرنشان کرد: تمام بخش‌های شهرداری به روابط عمومی نیاز دارد و امیدواریم شاهد توسعه فعالیت‌های درخشان در عرصه روابط عمومی باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها