موج
کدخبر : ۳۷۷۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377016

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف قم گفت: ثبت نام برای شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 13 اردیبهشت به مدت یک ماه آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمد صالح‌نژاد با اشاره به برگزاری چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سال جاری اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در این مسابقات از 13 اردیبهشت تا 13 خرداد و از طریق سایت رسمی مسابقات به آدرس http://www.quraniran.ir انجام می‌شود.

وی افزود: این مسابقات ویژه برادران و خواهران بالای 18 سال است و در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ، اذان، دعاخوانی، تفسیر و مدیحه‌سرایی قرآن کریم برگزار خواهد شد.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه به دلیل تک شهرستان بودن قم، مرحله شهرستانی و استانی این مسابقات به صورت همزمان برگزار می‌شود گفت: در نظر داریم مسابقات این مرحله را در بازه زمانی تیر و مرداد برگزار کنیم که شیوه برگزاری با توجه به شرایط و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تعیین خواهد شد.

وی ادامه داد: سال گذشته 350 نفر از خواهران و برادران قمی در این مسابقات شرکت کردند و در مرحله نهایی و کشوری هم موفقیت‌های مهمی به دست آوردند.

صالح‌نژاد عنوان کرد: در چهل و سومین دوره این مسابقات، شرکت‌کنندگان استان قم در رشته قرائت دو رتبه بین‌المللی کسب کردند که دستاورد مهمی برای قم به شمار می‌رود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها