موج
کدخبر : ۳۶۹۲۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369279

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: مردم می‌توانند با رعایت مسائل بهداشتی، محدودیت‌ها را کاهش دهند، ولی در غیراین‌صورت ممنوعیت‌ها و محدودیت‌ها تشدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بیژن سلیمان‌پور افزود: کماکان بر حجم، کمیت، کیفیت و اثربخشی اطلاع‌رسانی در خصوص پیشگیری، کنترل و مدیریت بیماری کرونا اصرار و تاکید داریم و تا زمانی که این ویروس به‌طور کامل ریشه‌کن نشده باید بیشتر به اطلاع‌رسانی بپردازیم

وی تاکید کرد: مسئولان و اصحاب رسانه باید نسبت به تغییر باورها و توصیه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی تلاش بیشتری کنند.

وی اضافه کرد: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا سفر به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است و سفر به شهرهای زرد و آبی نیز باید با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باشد.

سلیمان‌پور با ابراز نگرانی از افزایش سفر به قم در عید نوروز، ادامه داد: رسانه‌ها باید در روزهای پایانی سال هشدار لازم برای جلوگیری از سفر به قم انجام دهند تا نتایج خوبی دریافت شود.

وی با تقدیر از اجرای طرح شهید سلیمانی، گفت: این طرح با شناسایی افراد بیمار به‌ویژه ناقلان بدون علامت کمک بزرگی به کاهش بیماری و هزینه‌های بخش بهداشت و درمان کرد.

وی افزود: طرح شهید سلیمانی در استان قم به کنترل و تثبیت شرایط کمک جدی کرد و تاثیر چشم‌گیری بر درمان افراد قبل از وخیم‌تر شدن شرایطشان داشت.

معاون استاندار قم همچنین با اشاره به تعطیلی آرامستان‌های قم در پنجشنبه آخر سال، بیان کرد: برای جلوگیری از تجمع و خسارت‌های احتمالی در چهارشنبه آخر سال نیز باید دستگاه‌های متولی هشدارهای لازم را ارائه دهند و رسانه‌ها نیز تولیدات ویژه داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها