موج
کدخبر : ۳۶۰۷۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360739

قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران از توزیع سه هزار بسته معیشتی در مناطق محروم قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمد کاظم پورامینی در نشست هماهنگی آغاز گام پنجم فعالیت قرارگاه مردمی «گامی به سوی جامعه مهدوی» افزود: مسجد مقدس جمکران طلایه دار حرکت جهادی و کمک مومنانه در کشور است.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام رزمایش مواسات و کمک مومنانه،‌ همزمان با نیمه شعبان قرارگاهی مردمی با عنوان قرارگاه مردمی « گامی به سوی جامعه مهدوی» در این مسجد تشکیل شد و این قرارگاه تا کنون اقدام های گسترده ای در این زمینه انجام داده است.

قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران اظهار داشت: با همت خادمین این قرارگاه در طول هفت ماه، بالغ بر ۷۰ تن گوشت و بیش از ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم در قم و دیگر استان های کشور توزیع شده است.

وی ادامه داد: پنجمین گام فعالیت این قرارگاه در ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و یاران شهیدشان عملیاتی می شود که در این مرحله توزیع هزار بسته معیشتی برنامه ریزی شده است.

پورامینی با بیان اینکه در عصر ظهور، همدلی ها به اوج می رسد و همه در باب مواسات از هم سبقت می گیرند، گفت: ما به عنوان کسانی که در یک جامعه منتظر زندگی می کنیم باید بتوانیم جلوه هایی از آن جامعه موعود را در زمان خودمان به نمایش دربیاوریم که رزمایش مومنانه بهترین بستر برای این تمرین و آمادگی یافتن برای ظهور حضرت حجت (عج) است.

وی بیان کرد: در پنجمین گام فعالیت این قرارگاه؛ سه هزار بسته معیشتی شامل گوشت، برنج و برخی اقلام غذایی توسط معتمدین این مسجد و با همکاری ائمه جماعات مساجد و ائمه جمعه بخش ها، در نقاط پیرامونی مسجد مقدس جمکران و روستاهای استان قم توزیع شد.

وی با تاکید بر تکریم مومنان در اعطای این بسته های تبرکی، خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت خیرین بتوانیم این حرکت ارزشمند را به صورت مستمر ادامه داده و در گام بعدی، دیگر نقاط کمتر برخوردار شهر قم را نیز پوشش دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها