موج
کدخبر : ۳۵۹۳۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359369

تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد استان قم و بنیاد شهید و امور ایثارگران، در راستای هم افزایی دو نهاد به منظور ارتقاء سطح اثربخشی خدمات به نیازمندان و مخاطبین بنیاد شهید و امور ایثارگران امضاء شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور اکبر میرشکار ، مدیرکل کمیته امداد استان قم و حسن هنرمند ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به امضاء رسید.

اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان در مراسم امضای تفاهم‌نامه بیان کرد: کمک های مردمی به کمیته امداد استان قم در ۸ ماهه  سال ۱۳۹۹ نسبت به مدت مشابه ۹۸ درصد و کمک حامیان به ایتام و محسنین نیز ۱۱۸ درصد نسبت به مدت مشابه رشد داشته و در ادامه اظهار کرد: مشکل اساسی در شرایط فعلی و تحت تاثیر بحران کرونا و بیکاری بخشی از جامعه، مراجعات به کمیته امداد افزایش یافته و نیاز مددجویان تحت حمایت  و نیازمندان غیر تحت پوشش به تأمین مسکن، جهیزیه و بسته های معیشتی از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

در بخشی از تعهدات این تفاهم‌نامه اشاره‌شده که کارسازی و ایجاد ظرفیت راهبری شغلی و همچنین پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در موارد اضطراری و محدود برای مخاطبان معرفی شده بر عهده کمیته امداد استان قم و همکاری در طرح "هر کارمند حامی فرزند معنوی" و طرح "هر خانواده شهید حامی فرزند معنوی"  بر عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها