موج
کدخبر : ۳۵۶۲۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356244

استاندار قم با صدور پیامی روز جهانی داوطلبان هلال احمر را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج قم،‌ متن پیام بهرام سرمست به شرح زیر است:‌

روز جهانی داوطلبان هلال احمر تبلور آرمان زیبای نوعدوستی و تلاش آمیخته به مهر و عطوفت، ایثار و فداکاری انسان ها در گستره گیتی است.

این پیام حاکی است: روز پاسداشت خدمات انسان‌های شریف و بزرگی که با بینش الهام گرفته از اعتقادات دینی و تعهد و خلوص نیت، تمام توان خود را در راه خدمت به بشریت و تسکین آلام دردمندان به کار می گیرند و بدون شک، چنین انسان های فداکار و مخلصی، شایسته و لایق والاترین تکریم ها هستند.

در این پیام ذکر شده است: اینجانب، ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی داوطلبان، خدمات ارزنده و سرشار از مهربانی اعضا و خیرین همواره پیشگام و داوطلب استان قم در برهه های گوناگون به ویژه در عرصه مقابله با کرونا را ارج نهاده و با آرزوی موفقیت، بهرورزی، شادکامی و سلامتی برای یکایک این عزیزان، امیدوارم استمرار همگرایی و انسجام گروه‌های مختلف داوطلبی و همدلی بیش از پیش آن ها، چشم‌انداز امیدبخشی از توسعه خدمات داوطلبانه و نیکوکارانه را نه تنها در سطح استان قم و ایران اسلامی، بلکه در فراسوی مرزها را به تصویر بکشد.

جمعیت هلال احمر استان قم دارای ۲۲ هزار عضو فعال است، ضمن این‌که بیش از ۱۰۶ خانه هلال در سطح این استان وجود دارد که در آنان آموزش‌های گوناگون امدادی به مردم داده می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها