موج
کدخبر : ۳۵۴۵۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354500

فرمانده انتظامی استان قم با گرامیداشت هفته بسیج، برقراری نظم و امنیت پایدار را در گرو هم افزایی همه جانبه سپاه بویژه نیروی مقاومت بسیج با نیروی انتظامی دانست.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار سید محمود میرفیضی به مناسبت هفته بسیج در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به بسیجیان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و بسیجیان عرصه جنگ نرم که همواره در برابر توطئه های و تهاجم فرهنگی دشمنان نظام ایستاده اند، گفت: جوانان باایمان و پرشور این آب و خاک با تمام وجود در دفاع از میهن اسلامی همه سختی‌ها را به جان خریدند و در مقابل استکبار جهانی در ٨ سال دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت کردند.

وی گفت: احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب، مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو، وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را به منصه ظهور رسانده‌اند.

فرمانده انتظامی استان قم، ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی را تفکر بسیجی دانست و افزود: این تفکر می‌تواند ما را به گوشه‌هایی از حیات معنوی بسیج رهنمون کند و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان معنوی و الهی را برای ما روشن سازد.

سردار میرفیضی، حماسه آفرینی‌ ها و فداکاری‌ های بسیج را تنها محدود به دوران دفاع مقدس ندانست و تصریح کرد: بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و در عرصه ‌های علمی، فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.

فرمانده انتظامی استان قم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و در راس آن شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم به عنوان مصداق بارز بسیجی ولایی، متفکر و با ایمان در نظام مقدس اسلامی ایران یاد کرد.

سردار میرفیضی با بیان اینکه در این برهه از زمان که کشورهای ابرقدرت و استکبار جهانی غرب و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکا با توطئه و نیرنگ بدنبال ایجاد تفرقه و شبهه بین مسلمان جهان است، جبهه مقاومت با همین تفکر بسیجی جلوی آن ها ایستاده است.

وی، افزود: بی شک برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه نیازمند همکاری و تعامل همه جانبه سپاه بویژه نیروی مقاومت بسیج با نیروی انتظامی است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان قم در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم هفته بسیج را به همه بسیجیان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس تبریک گفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها