موج
کدخبر : ۳۴۶۴۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346472

معاون شهرداری قم:

معاون شهرداری قم گفت: در بحران کرونا در زمینه ارائه خدمات غیر حضوری برای شهروندان موفق بودیم.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محسن رنجبر در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره رسانه‌ای شهر ما در قم، عنوان کرد: جشنواره شهرما که برای نخستین بار در شهر ما از سوی شهرداری برگزار می‌شود دستاورد مطلوبی برای شهر قم خواهد داشت چرا که هراقدامی برنامه‌ها و خدمات شهرداری به عنوان خادم اصلی در شهر را بهتر معرفی کند و موجب ارتباط بیشتر مردم با این نهاد شود، مطلوب است.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به عوامل ایجاد ذهنیت نسبت به شهرداری در جامعه، گفت: شهرداری در بسیاری از شئون زندگی مردم در صف اول خدمت رسانی است و از طرفی باید درآمدهای خودش را هم از همین ارتباط کسب کند.

رنجبر به نقش آفرینی رسانه‌ها در امور مختلف شهری اشاره کرد و اظهار داشت: در بحران کرونا در زمینه ارائه خدمات غیر حضوری برای شهروندان موفق بودیم اما استفاده از این خدمات نیاز به آموزش و فرهنگسازی از سوی رسانه ها دارد.

وی با اشاره به ضرورت افزایش روحیه مطالبه گری و پرسش گری رسانه، بیان کرد: شاید در مسیر این مطالبه گری موانعی هم وجود داشته باشد اما رسانه‌ها نباید در این عرصه ناامید شوند.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم افزود: هدف ما از تدوین برنامه ارتقای کیفیت زندگی شهری است و رسانه‌ها باید از ما میزان تحقق برنامه را پرس و جو کرده و نظرات نخبگان و جامعه را به ما انتقال دهند.

رنجبر با اشاره به انتقاداتی که مردم نسبت به مدیریت شهری مطرح می‌کنند، اظهار داشت: همیشه حق و تکلیف با هم همراه هستند و شهروندان هم نسبت به شهر حق و تکلیفی دارند که تبیین این موضوع به عهده رسانه‌ها است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها