موج
کدخبر : ۳۳۶۱۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336104

فرمانده انتظامی استان قم خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان قم از اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش سطح یک در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگویی با اشاره به اجرای طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش در سطح استان طی 48 ساعت گذشته در قم، اظهارداشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد تامین آسایش و آرامش عمومی در سطح استان با تعامل با مراجع محترم قضائی استان اجرا و اوباش مطرح که به صورت سازمان یافته به شرارت می پرداختند، دستگیر شدند.

وی بیان کرد: این طرح با مشارکت رده های مختلف انتظامی استان به اجرا در آمده و مجموعاً بیش از 160 نفر از اراذل و اوباش استان احضار و دستگیر شدند .

سردار میرفیضی با تاکید بر این که پلیس به عنوان حافظ نظم و آسایش عمومی شهروندان اجازه جولان به اوباش را نخواهد داد، افزود: اوباش و مجرمین بدانند، همواره در چتر اطلاعاتی پلیس قرار داشته و افعال و اقدامات آنان ثبت و ضبط می شود و در بزنگاه خاص و لو این که افراد شاکی هم ادعایی نداشته باشند، از حیث جنبه عمومی جرم با افراد نا امن کننده جامعه به شدت برخورد خواهد شد .

فرمانده انتظامی استان قم گفت: اراذل و اوباش این را بدانند اگر اعمال خلافی از آن ها سر بزند، پلیس با قاطعیت با آن ها برخورد خواهد کرد و قم برای آن ها نا امن است .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها