موج
کدخبر : ۳۳۲۹۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332955

معاون استاندار قم:

معاون استاندار قم گفت: اختصاص سهمیه آب از سرشاخه‌های دز یکی از راهکارهای موثر برای تامین پایدار آب موردنیاز مردم در این مناطق است که از مسئولان وزارت نیرو انتظار داریم این مساله را دنبال کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محسن بهشتی در آیین بهره‌برداری از طرح ارتقای تصفیه‌خانه فاضلاب شماره ۲ شهر قم با اشاره به مشکلات تامین آب در برخی از مناطق روستایی قم، اظهار کرد: این مشکلات در فصل گرما بیشتر می‌شود ولی خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته موضوع تامین آب پایدار برای مردم این مناطق همواره موردتوجه بوده تا برای مردم مشکل جدی ایجاد نشود.

بهشتی دربخش دیگری از سخنان خود گفت: موضوع مشکل فاضلاب منطقه پردیسان قم نیز ازجمله مسائلی است که رفع کامل آن نیازمند حمایت ملی از شرکت آب و فاضلاب استان است.

وی همچنین به بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب شماره ۲ شهر قم اشاره کرد و افزود: زحمات زیادی برای بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه کشیده شده است و امیدواریم از پساب این تصفیه‌خانه به‌خوبی استفاده شود.

معاون استاندار قم ادامه داد: بخش صنعت قم که ازجمله حوزه‌های موردتوجه سرمایه‌گذاران است می‌تواند با بهره‌گیری از این پساب،‌ آب پایداری را برای انجام فعالیت‌های صنعتی در اختیار داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها