موج
کدخبر : ۳۳۰۵۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330596

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قم خبرداد؛

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قم از فعالیت 20 گروه جهادی تبلیغی در طرح هرخانه، یک مبلغ خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عزت زمانی با اشاره محدودیت‌های اجتماعات انسانی در ماه رمضان امسال، اظهار کرد: به همین منظور طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده خدمات تبلیغی در محله‌ها و با مراجعه مبلغان دینی به منازل شهروندان صورت می‌پذیرد.

وی شعار این طرح را «هر خانه، یک مبلغ» ذکر کرد و گفت: بیش از 800 مبلغ دینی در قالب 20 گروه جهادی تبلیغی با محوریت 110 مسجد فعالیت می‌کنند و حدود 20 هزار خانوار اطراف مساجد از خدمات این طرح بهره‌مند می‌شوند.

حجت‌الاسلام عزت زمانی بیان کرد: 45 برنامه برای این طرح پیش بینی شده که تقدیر از روزه اولی‌ها، ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، ترویج محفل‌های قرآنی خانگی، برگزاری مسابقات قرآنی، ایجاد شبکه همدلی و ارتباط مجازی با نمازگزاران و همسایه‌های مساجد، ایجاد بازارچه محلی غیرحضوری، برگزاری مراسم معنوی در فضای باز محله‌ها، عیادت از خانواده بیماران و متوفیان، ارائه مشاوره خانواده و... از جمله آن‌هاست.

وی با بیان اینکه برای همه گروه‌های سنی برنامه‌هایی پیش بینی شده است، اظهار کرد: بر اساس این طرح، 10 برنامه در فضای مسجد و بدون برقراری اجتماع انسانی، 10 برنامه در منازل شهروندان و 25 برنامه در فضای باز محله در حال اجراست.

به گفته مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، طرح تبلیغ محله‌ها به صورت مردمی و با مشارکت اهالی محل اجرا می‌شود و بیشتر هزینه‌های این طرح را خیرین محله‌ها پرداخت می‌کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها