موج
کدخبر : ۳۳۰۵۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330592

جانشین فرمانده انتظامی استان قم:

جانشین فرمانده انتظامی قم از کشف محموله وسایل جشن تولد خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ بهادر اسماعیلی در گفت‌وگویی، اظهار کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قم حین کنترل تردد خودروهای عبوری در محور سلفچگان – ساوه یک دستگاه کامیونت را متوقف کردند.

وی گفت: راننده در مواجهه با کارآگاهان اذعان داشت خودرو حامل مقادیری کالا شامل بیسکویت و جامایعی و غیره بوده و از یکی از استان‌های مرکزی به مقصد تهران بارگیری کرده است، در ادامه با بررسی بار خودرو مشاهده شد پشت کالاهای بارگیری شده تعدادی کارتن وسایل جشن تولد خارجی شامل فشفشه بارگیری شده است.

جانشین فرمانده انتظامی قم افزود: با توجه به اینکه راننده هیچ‌گونه مدارک مثبته گمرکی و بارنامه‌ای همراه نداشت، کامیون به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان منتقل و در بازرسی از آن ۱۸۲ هزار و ۴۰۰ عدد فشفشه کیک جشن تولد کشف شد.

اسماعیلی اضافه کرد: سپس نمونه کالا برای ارزش‌گذاری به گمرکات استان ارسال شد و کارشناسان ارزش آن را یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعلام کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: سرانجام متهم به همراه پرونده تشکیل‌شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان و درنهایت روانه زندان شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها