موج
کدخبر : ۳۲۹۲۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329206

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم خبرداد؛

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از کمک بلاعوض به بخشی از افراد آسیب‌پذیرتر خبر داد و گفت: در این مدت از طریق شرکت تعاونی تاکسی‌دارها به تعداد ۶۰۸ نفر مبلغ پنج میلیون ریال کمک بلاعوض اهداشده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امیر یزدی در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه اقشار آسیب پذیر در شرایط ویروس کرونا باید حمایت شوند، اظهار کرد: بسیاری از مشاغل و کسب و کارها در دوران کرونا دچار بحران شده و مسئولان باید نسبت به این موضوع توجه داشته باشند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم جامعه پرجمعیت تاکسی‌دارها را موردتوجه قرارداد و افزود: یکی از شغل‌هایی که با شیوع ویروس کرونا دچار آسیب جدی شده صنف تاکسی‌دارها بوده و متأسفانه در کنار گرانی نرخ بنزین و تأخیر در افزایش نرخ کرایه تاکسی، بحران کرونا نیز چالش جدیدی را برای این افراد ایجاد کرده است.

یزدی اقدامات انجام‌شده برای تاکسی‌دارها را در مدت شیوع ویروس تشریح کرد و گفت: توزیع ۲۳ هزار ماسک، ۱۰ هزار دستکش و روزانه ۸۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کنند در بین تاکسی‌دارها بخشی از برنامه‌های سازمان در حمایت از آن‌ها بوده است.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تخصیص وام ۲۰ میلیون ریالی به ۷۰۰ تاکسی‌دار را یکی دیگر از اقدامات حمایتی سازمان تاکسی‌داری شهرداری قم اعلام و تصریح کرد: تعداد ۷۰۰ نفر از تاکسی‌دارها برای دریافت وام ۲۰ میلیون ریالی به اتحادیه تاکسی‌دارهای تهران معرفی‌شده‌اند.

وی از اختصاص کمک پنج میلیون ریالی به ۶۰۸ تاکسی‌دار قمی خبر داد و گفت: تعداد ۷۰۰ نفر نیز برای دریافت وام ۲۰ میلیون ریالی به اتحادیه تاکسی‌دارهای تهران معرفی‌شده‌اند. داد: این افراد به بانک سینا معرفی‌شده و در چند روز آینده مراحل پرداخت وام آغاز و می‌توانند وام خود را دریافت کنند.

یزدی با ابراز تأسف از نداشتن امکانات بیشتر برای خدمات‌رسانی، بیان کرد: جامعه تاکسی‌دارها با فراوانی بیش از ۱۰ هزار تاکسی در قم نیازمند حمایت‌های بیشتری بوده و امیدواریم مدیران استانی توجه ویژه‌ای را به این افراد داشته باشند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم در پایان با قدردانی از تاکسی‌دارهایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و در همه شرایط به مردم خدمت می‌کنند، گفت: سازمان تاکسیرانی شهرداری قم تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر به این صنف می‌کند و امیدواریم بتوانیم حمایت‌های بیشتری را از آن‌ها داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها