موج
کدخبر : ۳۲۴۱۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324125

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبرداد؛

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در چند روز گذشته طبق دستور مراجع قضائی، 6 واحد تجاری متخلف به دلیل عدم توجه به تعطیلی اصناف پلمب شدند.

احمد رضا سمیعی نسب در گفتگو با خبرگزاری موج قم، با اشاره به جدیت پیگیری طرح تعطیلی اصناف غیرضروری در قم تا 15 فروردین عنوان کرد: واحدهایی که پس از چند بار اخطار شفاهی و کتبی، حاضر به تعطیلی صنف و واحد تجاری خود نباشند، پلمب می‌شوند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم افزود: در چند روز گذشته طبق دستور مراجع قضائی، 6 واحد تجاری متخلف به دلیل عدم توجه به تعطیلی اصناف پلمب شدند.

وی بیان کرد: در جهت حفظ سلامتی شهروندان و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، اصناف غیرضروری باید از قانون تبعیت کرده و واحدهای تجاری خود را تعطیل کنند.

سمیعی نسب بیان کرد: تعدادی از این صاحبان اصناف پس از حضور بازرسین، مبادرت به بستن واحد تجاری می‌کردند اما در عصر و شب، فعالیت خود را ادامه می‌دادند که شناسایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: در جهت پلمب تعداد دیگری از واحدهای متخلف، فهرست به مراجع قانونی ارسال شده و به زودی این واحدها نیز پلمب می‌شوند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم عنوان کرد: تعدادی از صاحبان اصناف اعلام کرده‌اند بانک‌های عامل همکاری لازم را در جهت کسر نشدن اقساط نداشته‌اند که به خواسته فرماندار، این مشکلات نیز احصا می‌شود تا صاحبان اصناف، دغدغه ای در خصوص تعطیلی واحدهای خود نداشته باشند.

وی تصریح کرد: بازرسی‌های گسترده‌ای از سوی صمت و ستاد بسیج ملی مقابله با کرونا تشکل گرفته است و صبح تا شب، این بازرسی‌ها در جهت شناسایی واحدهای متخلف تداوم دارد.

سمیعی نسب بیان کرد: در اجرای این طرح 362 مورد واحد تجاری در روز گذشته اخطار کتبی گرفته است و این روند همچنان ادامه دارد و در صورت تکرار، پلمب می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد:شهروندان باید بدانند که سلامت مردم در اولویت است و باید فعالیت‌های اقتصادی را به زمان بعد از رفع بحران کرونا موکول کنند تا بتوانیم بحران را پشت سر بگذاریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خرج یکماهشو گذاشتید تو جیبش پلمپ کردید یا نه فقط پلمپ کردید و دیگه با هیچی هم کار ندارید!!!!!

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها