موج
کدخبر : ۳۲۳۸۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323808

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم:

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: روزانه باتدبیر صورت گرفته تمام امکانات و فضاهای شهری که امکان ایجاد خطر برای مردم دارند، ضدعفونی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محسن میرهادی اظهار کرد: ۷۳۳ چشمه سرویس بهداشتی در بوستان‌ها و فضاهای شهری هرروز ضدعفونی می‌شود.

وی افزود: آبخوری‌های سطح بوستان‌ها، بیش از ۲ هزار و۳۰۰ مترمربع نمازخانه‌ها، ۱۲ هزار و ۹۰۰ مترمربع زمین‌های بازی مورد ضدعفونی روزانه قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: به‌طور روزانه ۱۳۴ وسیله بازی، هزار و ۲۶۶ وسیله ورزشی و بیش از ۲هزار و ۷۰۰ نیمکت سطح شهر ضدعفونی می‌شود.

میرهادی با اشاره به ادامه تعطیلی بوستان‌های بزرگ شهر، گفت: تاکنون نزدیک به ۱۴ هزار دستکش بین کارگران شهرداری توزیع‌شده و به‌صورت هفتگی نیز ۳ هزار ماسک و دستکش تحویل‌شده و به کارگران توزیع خواهد شد.

میرهادی در ادامه اظهار کرد: طی دو روز گذشته که بارندگی در شهر داشتیم و آب‌گرفتگی معابر اتفاق افتاد مردم عمده مشکلات خود را با سامانه ۱۳۷ شهرداری در میان گذاشتند.

وی عنوان کرد: براثر بارندگی‌های اخیر ۲۲۷ مورد درخواست در خصوص آب‌گرفتگی معابر و منازل در این سامانه ثبت‌شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم اظهار داشت: بیشترین آمار آب‌گرفتگی خانه‌ها در منطقه یک و سه شهر قم اتفاق افتاده است.

وی افزود: در مناطق چهار، پنج، شش و هفت و هشت آب‌گرفتگی در منازل نداشتیم درصورتی‌که درخواست‌هایی در سامانه ۱۳۷ ثبت‌شده بود و عمدتا مربوط به معابر و یا پارکینگ بود.

میرهادی با اشاره به تدبیر مدیریت شهری در شکستن و تخریب کانال انتقال آب در منطقه سه برای تعریض آن، خاطرنشان کرد: اگر این تدبیر به‌سرعت صورت نمی‌گرفت مشکلات زیادی برای مردم رخ می‌داد و خسارات زیادی به شهر تحمیل می‌شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها