موج
کدخبر : ۳۲۱۹۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321916

توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در گفت‌وگویی به تشریح طرح «درخانه بمانیم کتاب بخوانیم» پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید موسی حسینی کاشانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به شرایط به وجود آمده در رابطه با گسترش بیماری کرونا ، از همه کتابفروشی‌ها شهر قم دعوت کرد به منظور تسهیل شرایط ماندن مردم در خانه در پویش «درخانه بمانیم کتاب بخوانیم» مشارکت نمایند.

وی با اشاره به همکاری‌ گسترده همه نهادها در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و برنامه ریزی در راستای تسهیل شرایط ماندن مردم در خانه گفت: با هدف ترغیب مردم به ماندن در خانه و با توجه به برطرف کردن بخشی از نیازهای فرهنگی خانواده ها اقدام به برگزاری پویشی تحت عنوان «درخانه بمانیم کتاب بخوانیم» کردیم.

 مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به تشریح ابعاد این طرح پرداخت و گفت: در طرح جهادی پویش «درخانه بمانیم کتاب بخوانیم» بنا است با مشارکت کتابفروشی‌های داوطلب سطح شهر کتاب‌ها با تخفیف و پیک رایگان به آدرس پستی مشتری ارسال شود تا از خارج شدن غیر ضرور خانواده‌ها از خانه جلوگیری بعمل آید .

حسینی کاشانی با دعوت از کتابفروشی‌های شهر قم برای مشارکت در این طرح اضافه کرد: از کتابفروشی‌های شهر قم دعوت می‌کنم در این حرکت فرهنگی به کمک اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیایند و برای تبلیغ و حمایت از این پویش از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای خود استفاده کنند تا این طرح به در خانه ماندن مردم و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا در شهر کمک کند.

وی تاکید کرد: همواره کتابفروشان و ناشران که خادمان فرهنگی هستند در این حرکت‌های جهادی پیشگام بوده‌اند و البته اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم هم وظیفه خود می‌داند که علاوه بر پشتیبانی معنوی از این طرح در صوت امکان حمایت مادی هم از کتابفروشی‌های داوطلب مشارکت در این اقدام را دنبال نماید و امیدواریم پیگیری‌های انجام شده در این زمینه نتیجه بخش باشد.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: کتابفروشی‌هایی که علاقه دارند در این طرح مشارکت نمایند کنند لطفا اعلام آمادگی خود را حداکثر تا ۲۴ ساعت آینده به اداره فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام نمایند .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها