موج
کدخبر : ۳۲۰۸۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320896

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط‌زیست قم:

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط‌زیست قم گفت: باتوجه به لزوم بکارگیری خدمات غیرحضوری در شرایط فعلی میز خدمات غیرحضوری محیط زیست قم در اختیار مردم قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علی‌اصغر زالی با اشاره به‌ضرورت کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ، اظهار کرد: تمامی خدمات قابل‌ارائه به متقاضیان در وب‌سایت این اداره کل بارگذاری شده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط‌زیست قم افزود: ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی به‌صورت الکترونیکی در این شرایط هرچه بیشتر موردتوجه قرارگرفته است.

وی بابیان این‌که وب‌سایت اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان قم به آدرس Qom.DOE.ir با تغییر پوسته ظاهری کاملا به‌روزرسانی شده است، خاطرنشان کرد: میز خدمات الکترونیکی یکی از مهم‌ترین بخش‌های سایت اداره کل بوده که در دسترس عموم مردم قرارگرفته است.

وی افزود: در بخش میز خدمات الکترونیکی تمامی خدمات قابل‌ارائه این اداره کل به همراه مشاوره الکترونیکی، مشارکت در تصمیم‌گیری و نظرسنجی بارگذاری شده و به‌راحتی قابل‌استفاده متقاضیان است.

زالی از بارگذاری شماره‌های داخلی تمامی کارکنان اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان قم در وب‌سایت این اداره کل خبر داد و گفت: همشهریان برای مشاوره و آگاهی از شرایط مجوزهای زیست‌محیطی و دریافت پاسخ استعلام‌های خود می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۶۰۲۹۸۱ تماس حاصل نمایند و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها