موج
کدخبر : ۳۱۵۵۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315575

معاون استاندار قم:

معاون اقتصادی استانداری قم بر لزوم تامین گاز مایع استان قم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهرداد غضنفری در بیست و چهارمین جلسه کارگروه تنظیم بازار و کمیسیون امور تعزیرات قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به اقدامات سازمان صمت قم در راستای تامین میوه شب عید ، اظهار داشت: همچنین باید تلاش شود این میوه‌ها کیفیت لازم را داشته باشند. 

غضنفری یادآور شد: در سال‌های قبل در این زمینه آسیب شناسی شد، مواردی وجود داشت، محل‌های نگهداری میوه باید بازرسی، و کاملا نظارت شده باشد.

معاون استاندار قم همچنین اضافه کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی استان نیز تا این لحظه در رابطه با تامین نیازمندی‌های استان تلاش‌هایی را داشته، کماکان در ایام پیش رو نیازمندی‌هایی را داریم و نیاز است که کالاهای پرمصرف در استان تامین شود، از این رو با جدیت موضوع را دنبال کنند.

غضنفری با تاکید بر اینکه جهاد کشاورزی استان در رابطه با موضوع تامین مرغ و همچنین جوجه ریزی باید تلاش کنند، افزود: در نخستین فرصت پیشنهادهای خود را در خصوص اصلاح قیمت‌ها بدهند تا ما نیز از طریق ستاد به مرکز منعکس کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دام شهر نیز کمیسیون شاغل در حوزه دام را تعیین تکلیف کند، تا بر اساس مصوبه‌هایی که داریم با افراد متخلف برخورد کنیم.

معاون استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت سامان دهی عرضه و توزیع گاز مایع در استان گفت: این سامان دهی به ما کمک می‌کند که در مسیر رسیدن کالا به دست مصرف کنندگان واقعی درست حرکت کنیم، از دستگاه‌هایی که نیار اقشار مختلف را مشخص کردند، تشکر می‌کنیم، امیدوارم گام به گام که به جلو می‌رویم، این انحرافی که وجود دارد کمتر شود.

غضنفری ادامه داد: اتحادیه مربوطه در ساماندهی واحدهای‌ دارای پروانه و یا بدون پروانه گاز مایع که در نقطه دیگری فعالیت می‌کنند، نقش مهمی دارد، و به بهبود وضعیت کمک می‌کند.

معاون استاندار قم در پایان با اشاره به ارزیابی صورت گرفته در مورد سامانه تجارت در استان‌های مختلف کشور بیان کرد: خوشبختانه این سامانه که کار مهم نظارت بر انبارهای تامین کالا در استان‌ها را انجام می دهد، در قم با اختلاف معناداری رشد داشته و مورد تشویق مرکز قرار گرفته است، سازمان صمت و همچنین اتاق اصناف که در این زمینه همکاری کردند، جای تقدیر دارند، اصناف باید در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشد، که همین روند مطلوب در استان قوام و دوام پیدا کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها