موج
کدخبر : ۳۱۵۰۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315033

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه:

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: بر این اساس چه بهتر که با استفاده از فرصت تبلیغی ایام فاطمیه، تلاش کنیم موقوفاتی با نیت اقامه عزای فاطمی و ترویج گفتمان حضرت زهرا(س) به ثبت برسد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت‌الاسلام والمسلمین هادی شفیع‌زاده در همایش بزرگ مبلغان اعزامی فاطمیه 1398 که در مجتمع فرهنگی – آموزشی امامزاده سید علی(ع) برگزار شد، با اشاره به طرح ضیافت الهی، اظهار کرد: در این همایش تلاش کردیم تا میزبان سردار حاج قاسم سلیمانی باشیم ولی چند روز قبل از مراسم اعلام شد با توجه به وضعیت موجود در عراق، ایشان به این کشور سفر کرده و ما توفیق این حضور را نداشتیم، حالا مبلغان اوقاف میزبان خانواده محترم این شهید بزرگوار هستند.

وی افزود: هر چه داریم از شهدا داریم و امنیت و آسایش امروز ما مدیون تداوم این خط سرخ است.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه بیش از هزار و یکصد نفر از روحانیون به عنوان مبلغان سازمان اوقاف در فاطمیه امسال به مناطق مختلف اعزام می‌شوند، گفت: از 850 نیت ثبت شده در موقوفات، تعداد کمی برای اقامه عزای فاطمیه شناسایی شده‌اند و این مناسبت همیشه مظلوم بوده است.

وی ادامه داد: به همت جمعی از مبلغان اوقاف طی دهه آخر صفر، 42 وقف منفعتی در سراسر کشور به ثبت رسیده است.

شفیع‌زاده با بیان اینکه کارگروه تخصصی اعزام فاطمیه تشکیل شده است، گفت: از هر استان چهار نفر و در مجموع 120 نفر در این کارگروه عضویت داشته‌اند و کار اعزام را سازمان‌دهی کرده‌اند.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد: مناسبت‌های تبلیغی فرصتی برای ترویج سنت حسنه وقف هم هستند و این یکی از وظایف مبلغان به شمار می‌رود که در راستای تبلیغ این مسئله تلاش کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها