موج
کدخبر : ۳۱۴۹۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314985

استاندار قم:

استاندار قم با اشاره به اینکه باید به نسل جوان توجه بیشتری داشته باشیم، گفت: مقام معظم رهبری نیز در بیانیه گام دوم انقلاب به این موضوع تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: باید توجه داشته باشیم طرح‌هایی که در نظر داریم به نام سردار سلیمانی اجرا شود شان و جایگاه این سردار شهید را نیز داشته باشند.

وی بیان کرد: در برنامه‌ریزی‌هایی که‌ برای اقدامات فرهنگی انجام می‌دهیم، کیفیت برنامه‌ها از تعداد و کمیت آنها مهمتر است.

استاندار قم همچنین در واکنش به پیشنهاد مطرح شده مبنی بر یکپارچه سازی برنامه‌های مرتبط با سردار سلیمانی با دومین کنگره جوانان مدافع حرم قم، اظهار داشت: ما از این پیشنهاد استقبال می‌کنیم.

دومین کنگره جوانان مدافع حرم قم به همت چند دستگاه فرهنگی این استان همزمان با دهه فجر و چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

نخستین دوره این کنگره اردیبهشت ماه ۹۷ برگزار شد.

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت جوانان در هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌های فرهنگی اجتماعی خاطرنشان کرد: باید در تصمیم‌گیری‌هایی که برای جوانان صورت می‌گیرد، خود آنها نیز حضور و مشارکت داشته باشند.

وی با اشاره به اهمیت نسل جوان و ضرورت توجه جدی به این قشر،‌ یادآور شد: مخاطب اصلی رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان هستند، و در این بیانیه ۴۴ بار از عنوان جوانان استفاده شده و این بی حکمت نیست.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در اواخر ماه بهمن ۹۷ در بیانیه ای خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران، برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان های انقلاب اسلامی را در هفت فصل تبیین کردند.

وی همچنین بیان کرد: یکی از برنامه‌های دولت تدبیر و امید درطرح تحول اجتماعی، کاهش طلاق و تحکیم بنیان خانواده است، و حوزه اجتماعی استانداری اعم از دفتر امور اجتماعی فرهنگی و همچنین دفتر امور زنان و خانواده از هر برنامه‌ای که در این راستا باشد، حمایت می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها