موج
کدخبر : ۴۰۵۴۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405492

وحید میرمحمدی خبر داد:

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از صدور 7 هزارو 800 کارت سلامت برای رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، وحید میرمحمدی ، رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از مرکز طب کار اردبیل با بیان اینکه 3 مرکز تخصصی طب کار در استان جهت انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان مسافری و باری در حال فعالیت است گفت: این میزان کارت سلامت در 7 ماه گذشته صادر شده است.

وی بینایی سنجی، شنوایی سنجی، روانشناسی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشار خون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون، چربی خون جهت بررسی لامت رانندگان را از جمله آزمایشات انجام شده در این مراکز برشمرد.

رئیس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری اردبیل با قدردانی از تلاش های شبانه روزی رانندگان گفت: اخذ کارت سلامت از جمله شرایط بسیار مهم داشتن کارت هوشمند برای فعالیت حرفه‌ای رانندگان پرتلاش در بخش حمل و نقل جاده ای است.

میرمحمدی افزود: رانندگان سخت کوش ناوگان باری و مسافری استان برای اخذ کارت سلامت باید با در دست داشتن معرفی نامه از مراکز صدور کارت هوشمند به مراکز طب کار سلامت شغلی رانندگان واقع در شهرستانهای اردبیل و پارس آباد مراجعه نمایند.

وی فعالیت 14 هزارو 300 راننده پرتلاش با بیش از 14 هزار ناوگان در بخش حمل ونقل کالا و مسافر را خاطرنشان کرد و گفت: 151 شرکت حمل و نقل کالا ، مسافـر و بین المللی در استان فعال است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`