موج
کدخبر : ۳۷۶۱۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376152

محبوب حیدری:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: مسیر گردشگری سرعین - آلوارس به طول ۱۰ کیلومتر تعریض و بهسازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محبوب حیدری ، مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان اردبیل در بازدید از مسیر گردشگری سرعین - آلوارس گفت: این پروژه با عنوان بهسازی و ارتقای مسیر گردشگری سرعین – آلوارس  به راه اصلی و با هدف سهولت دسترسی به منطقه گردشگری آلوارس   به طول ۱۰ کیلومتر اجرا می‌شود.

وی افزود: امسال بهسازی  ۷ کیلومتر از این پروژه در دستور کار است و سه کیلومتر باقی مانده هم در سال آینده بهسازی می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: اعتبار موردنیاز برای تکمیل این پروژه بالای ۵۰۰ میلیارد ریال است و امیدواریم با تامین اعتبار مورد نیاز پروژه ، قطعاتی از آن تکمیل و شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.

حیدری گفت: در تامین اعتبار موردنیاز بسیاری از پروژه‌های راه‌سازی مشکلی وجود ندارد و در این زمینه برخی موارد جابجایی تاسیسات زیربنایی و خدماتی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه اجرای سریع پروژه‌های راه‌سازی مورد توجه دولت تدبیر و امید قرار گرفته است، افزود: چهار بانده کردن راه‌های اصلی با جذب اعتبار مورد نیاز در این استان  برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: هم‌اکنون عملیات آسفالت‌ریزی و زیرسازی پروژه‌های اجرایی در استان با روند مناسبی در حال اجراست و هیچ مشکلی هم به لحاظ فنی و مالی در این پروژه‌ها وجود ندارد.

حیدری گفت: در سه سال اخیر بیش از ۷۰۰ کیلومتر از راه‌های مواصلاتی استان اردبیل برای ارتقا به بزرگراه دارای ردیف ملی شده که بیانگر توجه دولت به توسعه بزرگراهی است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۸۵ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل به بهره‌برداری رسیده است، اظهارکرد: جاده اردبیل - سرچم به طول ۱۷۸ کیلومتر، اردبیل- مشگین‌شهر بطول ۹۰ کیلومتر و اتصال آن به اهر، اردبیل - آستارا و احداث تونل دوم آن و همچنین احداث بزرگراه نیر - سراب از جمله پروژه‌های بزرگراهی استان است که در حال اجرا است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها