موج
کدخبر : ۳۳۶۹۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336933

اللهویردی محمدی عنوان کرد:

مدیر روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان گفت : کوره آهک کارخانه قند مغان برای سی و نهمین سال متوالی طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران واحدهای مختلف شرکت کشت و صنعت مغان برای شروع بهره برداری استارت زده و تا چند روز آینده نیز با برداشت چغندرقند از مزارع، فعالیت کارخانه قند آغاز خواهد شد

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اللهویردی محمدی مدیر روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان گفت : کوره آهک کارخانه قند مغان برای سی و نهمین سال متوالی طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران واحدهای مختلف شرکت کشت و صنعت مغان برای شروع بهره برداری استارت زده و تا چند روز آینده نیز با برداشت چغندرقند از مزارع، فعالیت کارخانه قند آغاز خواهد شد.

وی افزود: امسال نیز از طریق دریافت چغندر مزارع شرکت و خرید چغندر از بخش خصوصی کارخانه قندمغان تولید و استحصال خود را بصورت شبانه روز ادامه خواهد داد.

مدیر روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان تصریح کرد: با تصفیه شکر خام و تبدیل آن به شکر سفید نیز با همت پرسنل زحمت کش کارخانه شکر تولید خواهد نمود.

 محمدی همچنین از عرضه مستقیم میوه باغات کشت و صنعت مغان در شهر اردبیل خبر داد و گفت: بنا به دستور مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان جهت رفاه حال همشهریان عزیز ارقام مختلف میوه های تولیدی در باغات این شرکت بصورت مستقیم به قیمت عمده در اختیار همشهریان عزیز قرار خواهد گرفت .

 وی بیان کرد :در همین راستا غرفه ای در میدان فرهنگ شهر اردبیل نیز دایر گردیده است.

 لازم به ذکر است در حال حاضر غرفه فلکه اجیرلو روبروی اداره گاز شهر پارسآباد مغان همچنان در حال عرضه محصولات شرکت می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها