موج
کدخبر : ۳۳۵۲۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335255

علیرضا هادی:

مدیرکل دفتر طرح و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت از برنامه‌ریزی برای افتتاح و بهره‌برداری از ۲۰۰ پروژه صنعتی در مناطق مختلف کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علیرضا هادی مدیرکل دفتر طرح و تامین مالی وزارت صمت در بازدید از واحدهای تولیدی اردبیل اظهار داشت: در سال رونق تولید با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۶ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در حوزه صنعت و معدن در مناطق مختلف کشور افتتاح و وارد چرخه تولید شد.

وی از تلاش برای تحقق شعار جهش تولید در کشور خبر داد و افزود: در حال حاضر برای تحقق شعار جهش تولید در کشور تلاش می‌کنیم و در این راستا امسال ۲۰۰ پروژه صنعتی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

هادی با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در جبهه تولید تصریح کرد: هم‌اکنون ۳ هزار و ۵۰۰ طرح و پروژه در حوزه‌های صنعت، معدن، غذایی و پتروشیمی در سراسر کشور در حال ایجاد و احداث است که در این میان بخش خصوصی مشارکت ۹۵ درصدی داشته است.

مدیرکل دفتر طرح و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ایجاد اشتغال‌زایی در سال جهش تولید بیان کرد: امسال با بهره‌برداری از ۲۰۰ طرح و پروژه منتخب که با سرمایه گذاری ۱۷۰ هزار میلیارد تومانی احداث می‌شوند علاوه‌بر تحقق شعار جهش تولید برای ۴۰ هزار نفر از جوانان نیز اشتغال‌زایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه استان اردبیل در ساخت واحدهای صنعتی رتبه خوبی دارد اظهار کرد: همچنین در استان اردبیل نیز ۲۳۹ طرح و پروژه در حوزه‌های مختلف به ویژه با توجه به ظرفیت‌های موجود در حال احداث است که با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی پیش می‌روند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها