موج
کدخبر : ۳۳۴۷۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334759

نادر فلاحی:

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با برنامه‌های دقیق با توجه به ظرفیت‌های صنعتگران استان فعالیت‌های آموزشی حوزه صنایع دستی در استان اردبیل توسعه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ظهر امروز در نشست با مربیان صنایع دستی در استان اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌های دقیق با توجه به ظرفیت‌های صنعتگران استان فعالیت‌های آموزشی حوزه صنایع دستی در استان اردبیل توسعه می‌یابد.

وی با اشاره به نقش تولیدات صنایع دستی در جهش تولید افزود: با توجه به اینکه افزایش میزان تولیدات صنایع دستی در تحقق شعار جهش تولید نقش ویژه‌ای خواهد داشت ما نیز در صدد هستیم برنامه‌های آموزشی خوبی اجرا کنیم.

فلاحی حمایت از فعالان صنایع دستی را ضروری دانست و تصریح کرد: به منظور گسترش و توسعه فعالیت‌های فعالان حوزه صنایع دستی در مناطق مختلف سطح استان اردبیل حمایت از این قشر تولیدکننده و فعال جامعه در دستور کار قرار می‌گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با تاکید بر سبک استاد شاگردی بیان کرد: علاقمندان به سبک استادشاگردی برای تدریس در صنایع دستی می‌توانند در این زمینه اعلام آمادگی کنند تا مقدمات لازم برای تهیه کلاس‌ها و ارائه آموزش به هنرجویان فراهم آید.

وی با بیان اینکه مشکلات تولیدکنندگان صنایع دستی نیز بررسی می‌شود اظهار کرد: تمامی مسائل و مشکلات تولیدکنندگان صنایع دستی در استان به همکاری دستگاه‌های اجرایی مربوطه حل می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها