موج
کدخبر : ۳۳۴۱۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334163

بهروز ندایی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای تامین آب مورد نیاز روستاهای استان اردبیل باید به صورت جدی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بعد از ظهر امروز در جلسه شورای سلامت استان اردبیل اظهار داشت: در بحث فاضلاب‌های صنعتی در استان انتقال فاضلاب شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل دارای مشکل است و باید برنامه‌ریزی بلند مدت برای این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

وی از تلاش برای توسعه تصفیه خانه فاضلاب اردبیل خبر داد و افزود: در حال حاضر تصفیه خانه فاضلاب اردبیل جوابگوی میزان فاضلاب ورودی به آن نیست و توسعه آن ضروری است که جزو برنامه‌های اولویت‌دار شناخته می‌شود و همچنین در سطح استان اردبیل ۶ شهرستان دارای تصفیه خانه فاضلاب هستند.

ندایی آب شرب شهر اردبیل فاقد هرگونه مشکل دانست و تصریح کرد: آب شرب شهر اردبیل طبق بررسی‌های انجام شده از سوی عوامل بهداشت، محیط زیست و آب و فاضلاب استان هیچ گونه مشکل بهداشتی ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به وضعیت آب در روستاهای سطح استان بیان کرد: برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای تامین آب مورد نیاز روستاهای استان اردبیل باید به صورت جدی انجام شود.

وی در خصوص مشکل آب یکی از روستاهای مشگین‌شهر نیز ادامه داد: مشکل آب روستای بارزیل از توابع مشگین‌شهر مورد بررسی قرار گرفته و به دلیل کمبود آب گاهی از فاضلاب خام برای آبیاری کشاورزی استفاده می‌کنند اما خوشبختانه در آزمایش اولیه مشکل بهداشتی مشاهده نشده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها