موج
کدخبر : ۳۳۳۱۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333159

اروجعلی محمدزاده:

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد گفت: سالانه ۶۴ هزار تن شیر خام در شهرستان پارس آباد تولید می شود که یک چهارم تولید شیر در استان بوده و بعنوان بزرگترین تولیدکننده شیر استان محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اروجعلی محمدزاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد در نشست با دامداران و تولیدکنندگان محصولات لبنی این منطقه اظهار داشت: حمایت از تولیدکنندگان بومی و منطقه‌ای به ویژه در حوزه دامپروری و کشاورزی همواره باید در دستور کار باشد.

وی افزود: سالانه ۶۴ هزار تن شیر خام در شهرستان پارس آباد تولید می شود که یک چهارم تولید شیر در استان بوده و بعنوان بزرگترین تولیدکننده شیر استان محسوب می شود.

محمدزاده تصریح کرد: یکی از مشکلات تولید شیر و عدم استقرار صنایع تبدیلی و تکمیلی و فرآوری در منطقه و جذب سرمایه گذار است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد بیان کرد: برای مرتفع شدن خلاء فروش شیر دامداران، مرکز جمع آوری شیر در منطقه ایجاد خواهد شد تا دست دلالان کوتاه شود.

وی در ادامه اظهار کرد: تقویت اتحادیه دامداران و هماهنگی شرکت های حاضر در منطقه در خرید و فروش کاه و کلش از دیگر راههای تقویت دامداران است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها