موج
کدخبر : ۳۲۵۲۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325282

علی رحمتی :

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: هم‌اکنون تنها راه ارتباطی ۱۳ روستا در شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و مشگین‌شهر مسدود است پیش‌بینی می‌شود امروز راه ارتباطی این روستاها نیز بازگشایی شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: هم‌اکنون تنها راه ارتباطی ۱۳ روستا در شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و مشگین‌شهر مسدود است  پیش‌بینی می‌شود امروز راه ارتباطی این روستاها نیز بازگشایی شود.

وی افزود: در پی بارش برف دیشب در استان اردبیل در مجموع راه ارتباطی ۷۳ روستا مسدود شده بود که با تلاش راهداران راه ارتباطی ۶۰ روستا بازگشایی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه تمام راه‌های ارتباطی اصلی و فرعی استان اردبیل باز است، اظهارداشت: رفت و آمد در راه‌های ارتباطی این استان در جریان بوده و هیچ مسیری بسته نیست.

رحمتی با بیان اینکه راه‌های ارتباطی شمال استان اردبیل بارانی و جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها برفی است، تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا مردم از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و رانندگان در صورت ضرورت سفر، وسایط نقلیه خود را مجهز به تجهیزات ایمنی زمستانی از جمله زنجیرچرخ کرده و قبل از آغازسفر با سامانه ۱۴۱ و یا شماره تلفن ۳۳۷۴۵۹۰۲ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌های استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها