موج
کدخبر : ۲۸۸۱۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-288120

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: طی سه سال اخیر در بخش‌های مختلف حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات توانستیم به میزان سه هزار و 700 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در سطح استان جذب کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز رزمی ظهر امروز در جلسه بررسی پروژه‌های آی.سی.تی استان اردبیل اظهار داشت:  براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال 800 میلیارد ریال پروژه در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد که در این زمینه هدفگذاری‌های لازم و اساسی انجام شده است.

وی بیان کرد: اقدامات انجام شده در جذب سرمایه‌گذاری‌های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در سطح استان اردبیل یکی از دستاوردهای مهم  وزارت ارتباطات بوده و تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم میزان سرمایه‌گذاری‌ها در این بخش را در سطح استان توسعه و گسترش دهیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: با تلاش‌های انجام شده طی سه سال اخیر در بخش‌های مختلف حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات توانستیم به میزان سه هزار و 700 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در سطح استان جذب کرده و به بهره‌برداری برسانیم که در نتیجه این سرمایه‌گذاری‌ها شاهد بهبود وضعیت ارتباطی در نقاط مختلف استان  هستیم.

رزمی تصریح کرد: در حال حاضر با برنامه‌ریزی ها و اقدامات انجام شده پوژه‌های مختلف در حوزه ارتباطت و فناوری اطلاعات در سطح مناطق مختلف استان اردبیل آماده افتتاح و بهره‌برداری  است که از مهمترین این پروژه ها نصب و ارتقای 57 سایت ارتباطی توسط شرکت ایرانسل در مناطق روستایی، شهری، جاده‌ای و مناطق گردشگری است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل نصب و راه‌اندازی سوئیچ و اجرای فیبر نوری برای بهبود و ارتقای شبکه تلفن ثابت در نقاط مختلف توسط شرکت مخابرات، ایجاد 26 سایت ارتباطی در مناطق مختلف توسط شرکت همراه اول، ارتقای شبکه همراه روستایی به نسل سوم و چهارم در 21 روستا و توسعه خدمات الکترونیک روستایی در 39 روستا  را از دیگر پروژه‌های اماده افتتاح عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها