موج
کدخبر : ۳۷۷۶۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377621

امروز با گسترش و پیشرفت اینترنت در سراسر جهان، اکثر مردم به خرید های اینترنتی و آنلاین روی آورده اند. پیپال یکی از امن ترین روش های پرداخت ارزی در سراسر جهان است.

به گزارش خبرگزاری موج، امروز با گسترش و پیشرفت اینترنت در سراسر جهان، اکثر مردم به خرید های اینترنتی و آنلاین روی آورده اند. پیپال یکی از امن ترین روش های پرداخت ارزی در سراسر جهان است. افراد زیادی از کیف پول های الکترونیکی برای انجام خریدهای آنلاین، ارسال حواله ارزی، خرید از سایت های خارجی و پرداخت های تکرار شونده استفاده می کنند. پی پال از این نوع کیف پول ها می باشد که نیاز به وریفای شدن یعنی احراز هویت دارند. در این مطلب شما را با آسان ترین و ارزان ترین روش افتتاح حساب Paypal وریفای شده در ایران آشنا می کنیم.

اگر قصد باز کردن حساب paypal را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص افتتاح حساب پی پال : https://arzipay.com/افتتاح-حساب-پی-پال/

حساب وریفای شده چیست؟

در صورتی که شما قصد دارید از حساب پی پال خود به عنوان یک درگاه پرداخت استفاده نمایید، نیاز به تایید اطلاعات خود دارید. حساب تایید پیپال، یعنی این که شما به راحتی می توانید هر دو عملیات ارسال و دریافت پرداخت را انجام دهید. با این کار شما می توانید در اسرع وقت پرداختی های خود را به طور مستقیم از خریداران دریافت کنید.

افتتاح حساب پی پال وریفای شده در ایران

ساخت اکانت پی پال برای تمام افراد در سراسر جهان امکان پذیر است. بعد از ساختن اکانت نوبت به مرحله احراز هویت و تایید اطلاعاتی مانند آدرس و شماره تلفن می شود. لازم به ذکر است که اطلاعات ایرانی برای ساخت اکانت پی پال ممکن نیست؛ بنابراین اطلاعاتی که استفاده می کنید باید حقیقی و واقعی باشد. پس شما باید با اطلاعات خارجی اقدام احراز هویت نمایید.

آیا وریفای حساب پی پال از ایران میسر است؟

به دلیل وجود تحریم ها با اطلاعات ایرانی نمی توان احراز هویت کرد. در واقع اگر شما مقیم ایران باشید و نیازمند افتتاح حساب پی پال وریفای شده می باشید باید از مشخصات شخص دیگری استفاده کنید که ایرانی نیست و ساکن کشور دیگری باشد. پیدا کردن چنین شخصی که قابل اعتماد باشد دشوار است. شما می توانید از خدمات سایت ارزی پی استفاده نمایید. این مجموعه با انجام کلیه خدمات پرداخت بین المللی کار را برای شما راحت کرده است. در ضمن قیمت افتتاح حساب پیپال و تایید کردن آن در ارزی پی بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

وریفای کردن حساب پی پال از طریق معتبرترین مرکز فروش Paypal

پی پال یکی از بزرگ ترین پذیرندگان پرداخت آنلاین در سراسر دنیا می باشد. امروزه افراد زیادی برای تجارت و تبادل وجه خود از این نوع حواله ها استفاده می کنند. همانطور که اشاره شد بعد از ساخت حساب، برای ارسال و دریافت پرداخت ها نیاز به وریفای کردن آن دارید. وریفای کردن پی پال در ایران با مشخصات شخص خارجی صورت می گیرد. در این مجموعه های مانند ارزی پی کا را برای شما اسان کرده اند.  از طریق این مجموعه، اطلاعات و آدرس لازم برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده در ایران تهیه می شود و به شما تحویل داده می شود.

یکی دیگر از مزیت های سایت ارزی پی برای ایجاد حساب پی پال، قیمت بسیار مناسب آن می باشد. شما می توانید برای در سایت ارزی پی افتتاح حساب PayPal خود را با قیمت ارزان تری به نسب سایر سایت های خرید و فروش PayPal انجام دهید. همانطور که می دانید این سیستم نقش بسیار مهمی در خرید و فروش کالاها و خدمات اینترنتی می باشد. سایت ارزی پی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا در معتبرترین کشورهای دنیا باز کردن حساب پی پال خود را با قیمت ارزان تری انجام دهید و از خدمات ویژه این سرویس استفاده کنید.

برگرفته از سایت خدمات ارزی، ارزی پی: (https://arzipay.com)

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`