English

آمادگی همه جانبه برای گسترش همکاری های علمی و آموزشی پلیس با عراق

فرمانده کل انتظامی کشور از آمادگی همه جانبه پلیس ایران برای گسترش همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی با کشور عراق خبر داد.

آمادگی همه جانبه برای گسترش همکاری های علمی و آموزشی پلیس با عراق
به گزارش خبرگزاری موج

، عبدالامیر الشمری وزیر کشور عراق و هیئت همراه در ادامه سفر خود به ایران به میزبانی فرماندهی انتظامی کشور از دانشگاه جامع علوم انتظامی امین بازدید کرد. در جلسه ای به همین مضمون که به ریاست سردار "احمدرضا رادان" فرمانده کل انتظامی کشور برگزار شد "الشمری" از نزدیک در جریان روند ظرفیت ها و اقدامات انجام شده قرار گرفت.

سردار رادان در این جلسه ضمن اعلام آمادگی همه جانبه پلیس ایران برای گسترش همکاری ها و تعاملات فی مابین با بهره مندی از ظرفیت های آموزشی علمی و پژوهشی و توانمندی های موجود در راستای تقویت نظم و امنیت کشور تاکید و تفاهماتی نیز در این زمینه انجام شد.

گفتنی است در دیدارهای اخیر ارتباطات خوبی برای تبادل علمی دانشجویان و اساتید بین دو کشور ایران و عراق بوجود آمده که این روند رو به افزایش بوده و قرار بر این شد تا یادداشت تفاهمی در این زمینه تنظیم شود و این تعاملات ادامه یابد که در این خصوص به بحث و تبادل نظر برای گسترش همکاری ها و تقویت رابطه پرداختند و در ادامه از چند واحد علمی و تحقیقاتی دانشکده های مختلف بازدید کردند.

در این بازدید الشمری نیز بر استفاده از توانمندی ها و تجهیزات پلیس ایران برای تقویت پلیس های تخصصی این کشور تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه