English

طرح جناغی در تهران سیستمی می‌شود

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ پیرامون اجرای طرح جناغی در معابر پایتخت توضیحاتی ارائه کرد..

طرح جناغی در تهران سیستمی می‌شود
به گزارش خبرگزاری موج

، سرهنگ احسان مومنی در مورد اجرای «طرح جناغی» در معابر پایتخت اظهار کرد: طرح جناغی‌ها در مبادی خروجی از محورهای بزرگراهی در حال اجراست. از آنجایی که این طرح در میزان کاهش تصادفات و همچنین نظم بخشی به سطح محورهای بزرگراهی اثر مثبتی داشته، یک‌سال است که شروع شده و ادامه دار خواهد بود.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: تصادفات تغییر مسیر در هنگامی که همکاران من طرح جناغی را اجرا می‌کنند، تقریبا صفر است، باید فرهنگ سازی بیشتری صورت بگیرد تا زمانی که پلیس نیست، خود مردم این طرح را اجرا کنند.

سرهنگ مومنی تصریح کرد: به دنبال این موضوع هستیم که در ورودی طرح جناغی‌ها دوربین ثبت تخلف نصب شود، البته در دو جا نصب شده است و در حال انجام تست های آزمایشی قرار دارد تا بتوانیم ایرادات کار را برطرف کنیم تا ان‌شاءالله طرح جناغی‌ها مجهز به دوربین شده و اجرای طرح سیستمی شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، طرح جناغی یکی از راهکارهای پلیس  برای عدم اجازه گردش به صورت غلط به رانندگان است. بعضی از رانندگان در خروجی بزرگراه‌ها بدون رعایت قوانین و مقررات و احترام به حقوق و وقت دیگران در نقطه صفر گردش‌های نامناسبی انجام می‌دهند؛ این کار  باعث سد شدن راه دیگر خودروها و تصادف می‌شود. ضمن اینکه باعث می‌شود، لاین‌های مختلف یک بزرگراه درگیر ترافیک خروجی شده و درنهایت کل بزرگراه دچار مشکل شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه