English

جانشین فرمانده مرزبانی فراجا:

ارتقاء آمادگی عملیاتی مرزبانان ضروری است

جانشین فرمانده مرزبانی فراجا بر ضرورت ارتقاء آمادگی عملیاتی مرزبانان در برابر تهدیدات دشمنان تاکید کرد.

ارتقاء آمادگی عملیاتی مرزبانان ضروری است
به گزارش خبرگزاری موج

، سردار جلال ستاره در نشست با فرماندهان و معاونان مرزبانی استان کردستان با اشاره به اینکه آمادگی عملیاتی لازمه موفقیت در انجام مأموریت‌ها است، گفت: آمادگی عملیاتی یگان‌های مرزبانی برای مبارزه با تهدیدات دشمنان است و اجرای تاکتیک های نوین عملیاتی مورد تاکید همه فرماندهان است تا بتوانیم در ماموریت ها با اقتدار حاضر شویم.

وی همچنین به نقش و اهمیت تمرین و آموزش در یگان‌های عملیاتی پرداخت و افزود: رمز موفقیت در مأموریت ها، آموزش است و مرزبانان باید با استمرار تمرین و آموزش صحیح، توان رزمی و میدانی  خود را روز به روز تقویت کنند تا در زمان مأموریت از هر گونه شکست و آسیب احتمالی جلوگیری شود.

جانشین فرمانده مرزبانی، مرزبانی فراجا ارتقاء آموزش و مهارت‌های کارکنان را در موفقیت حوزه های عملیاتی، موثر دانست و بر رفع موانع در این حوزه تاکید و خاطرنشان کرد: همه مسئولان باید آموزش جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

ستاره تصریح کرد: اگر می‌خواهیم این امنیت و آرامشی که وجود دارد با وجود هجمه‌ها و تهدیدات دشمن پا بر جا باشد؛ لازمه آن حفظ هوشیاری و ارتقاء آمادگی نظامی و عملیاتی است پس در این راستا باید تهدیدهای دشمن را جدی گرفته و با بهره‌گیری از اشراف اطلاعاتی و اجتناب از غافلگیری ، به صورت مستمر قدرت و توان عملیاتی خود را حفظ و تقویت کنیم.

وی تحرک و آمادگی کارکنان را عامل اقتدار مرزبانی دانست و گفت: هر چه میزان آمادگی و توانمندی مرزبانان در ابعاد مختلف جسمی، روحی و عملیاتی بالاتر باشد به همان میزان نیز قادر به ورود مقتدرانه در مواقع بحران و مأموریت‌های محوله خواهند بود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه