English

قتل در مهمانی شبانه

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی در شمال تهران به جرم قتل یک جوان 28 ساله خبر داد و گفت: قاتل و مقتول با حضور در مهمانی شبانه با هم درگیری لفظی پیدا کرده بودند که کار به قتل انجامید.

قتل در مهمانی شبانه
به گزارش خبرگزاری موج

، سردار کارآگاه علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به این مطلب، اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر فوت مشکوک جوانی 28 ساله به نام "محسن"، موضوع در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی های اولیه آثار جراحتی عمیق در سمت چپ سینه متوفی مشاهده شد که این موضوع باعث شد کارآگاهان با فرضیه قتل به پرونده نگاه کرده و موضوع را به شکل و شیوه ای دیگر مورد تحقیق و تفحص قرار دهند.

وی افزود: در تحقیقات بعدی مشخص شد که متوفی به خاطر مداخله در یک درگیری و دفاع از جان یک دختر نوجوان مورد ضرب و جرح از سوی فردی مزاحم قرار گرفته و به خاطر جراحات وارده به قتل رسیده است.

سردار گودرزی، تصیرح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، دختری که در درگیری و نزاع مذکور حضور داشت شناسایی شده و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد و در توضیحات خود عنوان داشت که شب حادثه در یک مهمانی حضور داشته که از سوی فردی که حالت طبیعی نداشته درگیری لفظی پیدا می کند در ادامه مقتول نیز که مهمانی حضور داشته وارد بحث با وی شده و پس از چند دقیقه درگیری لفظی به زد و خورد منجر شده است که طی آن در یک لحظه قاتل با چاقو به سینه مقتول ضربه زده و از محل می گریزد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، عنوان داتش: متعاقبا مخفیگاه قاتل شناسایی و پس از مراقبت های شبانه روزی قاتل در مخفیگاهش دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد که در بازجویی اولیه صراحتا به ارتکاب قتل اعتراف و اقرار کرد که در حال جر و بحث با یک دختر بوده که با مقتول درگیر می شود و در یک لحظه با چاقو به او ضربه می زند.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، به جرم قتل عمد به زندان معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه