English

سردار نوروزی:

از فعالیت مؤسسات حمل بار فاقد مجوز در فضای مجازی جلوگیری می‌شود

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا از جلوگیری از فعالیت مؤسسات حمل بار شهری فاقد مجوز در فضای مجازی و انسداد ۱۸۹ تارنمای غیرمجاز خبر داد.

از فعالیت مؤسسات حمل بار فاقد مجوز در فضای مجازی جلوگیری می‌شود

‌به گزارش خبرگزاری موج، سردار علی نوروزی در تشریح جزئیات این خبر گفت در پی فعالیت غیرمجاز باربری‌های حمل بار و کالای درون شهری (بارکالا و اثاثیه منزل در شهر تهران) و بروز نارضایتی بسیار زیاد شهروندان از فعالیت این رسته شغلی به صورت غیرمجاز در فضای مجازی و به دنبال آن در فضای حقیقی منجر به ایجاد هرج و مرج و بروز جرایم با مصادیق سرقت اموال، اخذ هزینه‌های حمل بار گزاف، باج گیری اموال شهروندان و بروز برخی ناهنجاری‌های اخلاقی توسط عناصر خدماتی شده بود.

وی بیان کرد: این مؤسسات حمل بار شهری فاقد مجوز اقدام به سو استفاده از عناوین تجاری مؤسسات حمل بار کالا درون شهری دارای مجوز با ایجاد تغییرات در دامنه‌ها و نیز بهره گیری از شماره تلفن‌های مؤسسات معتبر می‌کردند و شهروندان را فریب می‌دادند از این رو موضوع به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا تصریح کرد: با توجه به دریافت شکایات مردمی توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا و با عنایت به طرح ریزی انجام شده نسبت به شناسایی و مستند سازی تعداد ۱۸۹ وبگاه فاقد مجوز اقدام که با هماهنگی معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور نسبت به فیلتر آنها در فضای مجازی اقدام شد؛ ضمن اینکه موضوع رصد و پایش لحظه‌ای فعالیت غیرمجاز این رسته شغلی همواره توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا و اتحادیه مربوطه در دست اقدام است.

سردار نوروزی توصیه کرد که شهروندان عزیز برای استفاده از خدمات مؤسسات حمل بار حتماً از داشتن مجوز آنها از طریق اتحادیه مربوطه اقدام و به نماد اعتماد الکترونیک آنها در فضای مجازی توجه کنند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا یادآور شد: هموطنان در صورت شناسایی واحدهای صنفی غیر مجاز حمل بار و … موارد را از طریق آی دی ارتباطی پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا در شبکه اجتماعی ایتا به نشانی: Admin_policeAmaken_Faraja@اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه