موج
کدخبر : ۴۰۶۱۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406165

جانشین پلیس راهور پایتخت از طرح تشدید برخورد با خودروهای دودزا در سطح شهر تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از طرح تشدید برخورد با خودروهای دودزا در سطح شهر تهران خبر داد.

سرهنگ موسوی پور در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: طرح تشدید برخورد با تردد خودروهای دودزا در سطح شهر تهران شروع شده و همکاران بنده در صورت مشاهده خودروهای دودزا برابر مقررات آنها را متوقف کرده و نسبت به اعمال قانون و نصب پلاک اعزام به تعمیرگاه اقدام خواهند کرد.

وی گفت: با توجه با افزایش میزان غلظت آلاینده ها در هوا، بخشی از این آلودگی به تردد خودروها باز می گردد که بر همین اساس همه خودروها باید دارای برگه معاینه فنی بوده و اگر خودرویی دارای معاینه فنی نباشد نباید در سطح شهر تردد کنند.

 جانشین رئیس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: خودروهای دودزا به محض رویت توسط همکاران بنده اعمال قانون خواهند شد چراکه یکی از اولویت ها در پلیس راهور تهران بزرگ طرح برخورد با وسایل نقلیه دودزا بوده و حتما با مشاهده خودروهایی که دارای نقص فنی هستند برخورد صورت گرفته و پس از توقف و اعمال قانون همکاران بنده پلاک های خودروهایی را که دارای آلایندگی هوا هستند اخذ و به تعمیرگاه اعزام خواهند کرد.

سرهنگ موسوی پور خاطرنشان کرد: پس از اخذ پلاک خودرو، پلیس راننده را ملزم به رفتن به تعمیرگاه کرده و راننده مکلف است که در اولین فرصت و در زمان تعیین شده به تعمیرگاه مراجعه کرده و نسبت به رفع نواقص خودرو از جمله آلایندگی اقدام کند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: راننده با پلاک اعزام به تعمیرگاه نمی تواند به صورت روزانه در سطح شهر تردد کند و باید بعد از دریافت پلاک به تعمیرگاه مراجعه کرده و نسبت به رفع نواقص خودروی خود اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`