موج
کدخبر : ۳۸۱۷۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381712

از سوی مسجد جامعی مطرح شد:

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اقدام عجیب شهرداری در کسرحقوق کرونایی پیمانکاران گفت: برخی کارگران منطقه 12 شهرداری تهران اعلام کرده اند از ۶ میلیون حقوق باقی مانده آنها، کارگران ۳ میلیون و ۸۰۰ تومان چرداخت شده است و دو میلیون برای کرونا از آن‌ها کم کردند که این موضوع جدیدی است. تاکنون نشنیده بودم برای کرونا از حقوق کم کنند.

به گزارش خبرنگار موج، احمد مسجدجامعی در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری خطاب به شهرداری درباره پرداخت حقوق کارگران ی که با نیروهای پیمانکاری کار می‌کنند گفت:‌ پیمانکاران طرف قرار داد با شهرداری حقوق معوقه سال گذشته را به کارگران برخی از مجموعه‌های خود از جمله مجموعه‌ای در منطقه ۱۲ پرداخت نکرده‌اند. 

وی افزود: از حقوق معوقه گروهی که با آن‌ها صحبت کردم، ۶ میلیون و ۴۰۰ باقی مانده بود و اعلام کردند پایه حقوق آن‌ها ۴ میلیون است اما دریافتیشان ۳ میلیون و ۸۰۰ است و دو میلیون برای کرونا از آن‌ها کم کردند که این موضوع جدیدی است. تاکنون نشنیده بودم برای کرونا از حقوق کم کنند. 

وی سپس خطاب به کمیسیون کارگری شورا گفت :‌ خواهش می‌کنم کمیسیون کارگری این مساله را پیگیری کند و تحت عنوان کرونا اگر قرار است اتفاقی رخ دهد باید در جریان آن باشیم و چنین ردیفی را نداریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها