موج
کدخبر : ۳۷۹۴۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379432

وزیر دادگستری:

وزیر دادگستری گفت: هرچه دانشکده‌های حقوق فعال‌تر، قوی‌تر و به تبع آن دانش آموختگان حقوق بیشتر باشند حتماً برای اجرای صحیح و قانونی‌تر شدن امور کشور به ما کمک می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید علیرضا آوایی امروز در حاشیه افتتاح دانشکده حقوق دانشگاه شهید چمران، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به خاطر تعلقم به استان خوزستان و جامعه حقوقی ایران خیلی خوشحالم که موفق شدم در این افتتاحیه شرکت کنم.

وی با اشاره به اینکه افتتاح این دانشکده چند مدت قبل باید انجام می‌شد ولی به خاطر دیگر سفرهای پیش آمده به تعویق افتاد، افزود: در راستای حمایت از دانشگاه شهید چمران برای تقویت این دانشکده از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنم.

وزیر دادگستری تصریح کرد: با توجه به مجموعه ظرفیت‌ها، استعدادها و استادان بزرگی که در خوزستان وجود دارد، ارزش افتتاح این دانشکده در ارتقای سطح حقوق ی استان و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های استادان حقوق در استان و کشور است.

آوایی با اشاره به اینکه افتتاح این دانشکده قدم بزرگ و مبارکی در راستای اعتلای علم حقوق و قانونمندتر شدن روند مسائل کشور است، گفت: هرچه دانشکده‌های حقوق فعال‌تر، قوی‌تر و به تبع دانش آموختگان حقوق بیشتر باشند حتماً برای به صحیح جریان افتادن امور و قانونی‌تر شدن امور کشور به ما کمک می‌کنند.

همچنین «غلامحسین خواجه» رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با تقدیر از حضور وزیر دادگستری برای افتتاحیه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شهید چمران اهواز، اظهار کرد: دانشگاه شهید چمران به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه منطقه جنوب غرب کشور و یکی از دانشگاه‌های برتر کشور است که تا این تاریخ دانشکده حقوق و علوم سیاسی مستقلی نداشت و تحت عنوان یک گروه فعالیت می‌کرد.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: امروز این افتخار را داریم که با حضور وزیر دادگستری سطح گروه را به دانشکده ارتقا دهیم و دانشکده حقوق و علوم سیاسی شهید چمران از امروز با توجه به همه مجوزهای اخذ شده، از امروز فعالیت رسمی خود را آغاز می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها